کد خبر: 100311
A

مهر ماه سال گذشته بود که ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور روز شنبه با حکم ابراهیم رییسی برکنار شد و حسن درویشیان مدیر کل بازرسی استان خراسان رضوی به جای او منصوب شد. سراج حتی در مراسم تودیع خود شرکت نکرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ برخی خبرهای رسیده حاکی از این است که «مجید زارع» کارشناس ارشد سازمان بازرسی کل کشور در ارتباط با پرونده «اکبر طبری» در بازداشت به سر می برد.

همچنین گفته شده است که دخل و تصرف او در پرونده «دکل نفتی گمشده» و باج گیری از متهمان این پرونده هم از جمله اتهامات این کارمند سابق سازمان بازرسی کل کشور است.

مهر ماه سال گذشته بود که ناصر سراج رییس سازمان بازرسی کل کشور روز شنبه با حکم ابراهیم رییسی برکنار شد و حسن درویشیان مدیر کل بازرسی استان خراسان رضوی به جای او منصوب شد. سراج حتی در مراسم تودیع خود شرکت نکرد.

رسیدگی به پرونده اختلاس بزرگ سه هزار میلیاردی، پرونده دکل نفتی گمشده، پرونده مه‌آفرید امیرخسروی، پرونده صندوق بازنشستگی فولاد و همچنین پرونده مهدی هاشمی، از مهمترین پرونده‌هایی بود که قاضی سراج در ابتدای دهه نود مسئولیت آن‌ها را بر عهده گرفت.

او درباره شایعه بازداشت خود و علت شرکت نکردنش در مراسم تودیع و معارفه اش گفته بود:  برخی کوتوله‌های خرابکار به دنبال تخریب هستند.

 

منبع: دیده بان ایران

 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر