کد خبر: 100801
A

زن تهرانی در شرق تهران که منتظر تاکسی بود توسط ۲ مرد در جاده لواسان مورد تجاوز قرار گرفت. این دو مرد با اقدام پلیس بازداشت شدند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دو جوان شیطان صفت که در نقش مسافرکش زن جوانی را در شرق تهران هدف نیت شوم خود قرار داده بودند دستگیر شدند.

اوایل دی ماه سال جاری زن جوانی با حضور در اداره پلیس از سناریوی گرفتار شدن در دام ۲ زورگیر شیطان صفت که او را هدف تجاوز قرار داده بودند خبر داد.

تجاوز به زن جوان در شرق تهران

زن جوان که ملیحه نام دارد به ماموران گفت: در شرق تهران منتظر تاکسی بودم که یک خودروی پژو ۴۰۵ خاکستری رنگ با ۲ سرنشین مرد جلوی پام توقف کرد و، چون فکر می‌کردم راننده مسافرکش و مرد کناری اش مسافر است سوار بر خودرو شدم.

وی افزود: راننده در مسیر از من و مرد دیگر اجازه گرفت تا در میان راه بنزین بزند و همه چیز عادی به نظر می‌رسید که پس از بنزین زدن ناگهان در اتوبان تغییر مسیر داد و به سمت جاده لواسان رفت و در آنجا با زور و تهدید مرا مورد تجاوز قرار دادند فقط التماس می‌کردم، اما آن‌ها گوش نمی‌دادند سپس گوشی موبایل و ۸۰۰ هزار تومان پول نقدی که همراهم بود را سرقت کردند.

زن جوان ادامه داد: مردان شیطان صفت پس از اجرای نقشه شوم شان مرا در شرق تهران از خودرو به بیرون پرت کرده و به سرعت پا به فرار گذاشتند.

قاضی دادگاه کیفری یک استان تهران با توجه به حساسیت موضوع دستور داد تا تیم ویژه‌ای از ماموران برای دستگیری ۲ مرد شیطان صفت وارد عمل شوند و ماموران در تحقیقات ابتدایی به پمپ بنزین رفته و در بررسی دوربین‌های مداربسته موفق شدند شماره پلاک خودروی مردان شیطان صفت را ردیابی کنند و در ادامه دستور توقیف خودرو صادر شد.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه ۲۱ دی ماه امسال ۲ مرد به نام‌های حمید و ارسلان سوار بر خودروی پژو ۴۰۵ خاکستری رنگ شناسایی و در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

متهمان ابتدا خود را بیگناه معرفی می‌کردند، اما وقتی پیش روی زن جوان قرار گرفتند به اقدام شیطانی خود اعتراف کردند.

بنا بر این گزارش، ۲ متهم به دستور قاضی پرونده در دادگاه کیفری یک استان تهران به زندان رجایی شهر منتقل شدند.

471392_555

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر