کد خبر: 100989
A

نمایندگانی از سازمان بازرسی کل کشور برای بررسی نظرات، پیشنهادات و انتقادات روان شناسان و مردم نسبت به عملکرد سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در این سازمان مستققر شدند.

به گزارش دیده بان ایران؛ در پی انتشار مصاحبه سه تن از روانشناسان و اعضای سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با خبرگزاری فارس با عنوان در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران چه خبر است؟ و بیان انتقادات نسبت به عملکرد این سازمان و در اجرای وظائف مندرج در قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور و آیین نامه اجرای آن و به منظور نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه‌های اجرائی، هیأتی متشکل از بازرسان این سازمان در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور مستقر شده وآماده دریافت هرگونه  نظر، پیشنهاد و انتقاد مرتبط با عملکرد سازمان مذکور است.

روانشناسان و مردم می‌توانند با تلفن مستقیم 88225126 یا از طریق سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور به نشانی https://shekayat.bazresi.ir/​ ثبت کنند.

همچنین نشانی محل استقرار کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور در خیابان جلال آل احمد، ضلع شمالی بین کارگر شمالی و بزرگراه چمران، روبروی خیابان پروانه،کوچه شانزدهم ، پلاک 6 مراجعه کنند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر