کد خبر: 102850
A

فرهاد سلمان پور، از کارمندان سابق نهاد ریاست جمهوری (ساختمان کوثر) در دوران محمود احمدی نژاد در واکنش به مصاحبه های اخیر احمدی نژاد در یادداشتی مدعی شد که در سال ۸۸ احمدی نژاد دامادش، مهدی خورشیدی را مامور خرید ۲۵۰۰ دستگاه موتور سیکلت از محل بودجه نهاد ریاست جمهوری خریداری و آنها را به ۲ نهاد خاص اهداء کرد ...

به گزارش دیده بان ایران؛ فرهاد سلمان پور، از کارمندان سابق نهاد ریاست جمهوری (ساختمان کوثر) در دوران محمود احمدی نژاد در واکنش به مصاحبه های اخیر احمدی نژاد در یادداشتی مدعی شد که در سال ۸۸ احمدی نژاد دامادش، مهدی خورشیدی را مامور خرید ۲۵۰۰ دستگاه موتور سیکلت از محل بودجه نهاد ریاست جمهوری خریداری و آنها را به ۲ نهاد خاص اهداء کرد تا با نصب جعبه‌هایی بر روی موتور سیکلت‌ها با نوشته‌ای تحت عنوان «رستورانهای زنجیره‌ای بوف» عوامل آنها بتوانند بدون اینکه مردم به آنها مظنون شوند، به میان مردم و معترضین رفته و از آنها بوسیله دوربین‌هایی که داخل جعبه به اصطلاح پیک موتوری نصب شده بود به جهت شناسایی و برآورد صحیح از معترضین و سرکوب بهتر، عکس و فیلم تهیه کنند.

احمدی نژاد و دامادش (مهدی خورشیدی) هنوز پاسخی به این ادعا نداشته اند. احمدی نژاد در مصاحبه های اخیر خود مدعی شده در دوران روسای جمهوری قبلی مردم «لت و پار» شده اند حال آنکه او برخوردی با مردم نداشته است!

دیده بان ایران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر