کد خبر: 104875
A

دعوای 2 پسر جوان بر سر دوستی با یک دختر، در جنوب تهران به قتل یکی از آنها با ضربانت متعدد چاقو منجر شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دعوای 2 پسر جوان بر سر دوستی با یک دختر، پایان خوشی نداشت و به قتل یکی از آنها منجر شد.

بامداد 13فروردین امسال گزارش قتل پسری 25ساله به قاضی محمد جواد شفیعی، بازپرس جنایی تهران اعلام شد. با حضور تیم تحقیق در محل حادثه، معلوم شد که مقتول ساعتی قبل مقابل یک آرایشگاه مردانه در جنوب تهران با افرادی درگیر و با ضربات قمه زخمی شده بود. اگرچه او فورا به بیمارستان منتقل شده و تحت درمان قرار گرفته بود، اما شدت جراحت و خونریزی به حدی بود که وی جانش را از دست داده بود.

تیم جنایی برای مشخص شدن حقایق ماجرا به تحقیق از صاحب آرایشگاهی پرداخت که درگیری مرگبار مقابل آنجا رخ داده بود.

وی گفت: شب حادثه مقتول به همراه دوستش وارد مغازه‌ام شدند تا موهایشان را کوتاه کنم. روی صندلی نشسته بودند و صحبت می‌کردند که ناگهان پسری کم سن و سال(قاتل) وارد مغازه شد. او یک راست به سراغ مقتول رفت و فحاشی کرد. وقتی جر و بحث شان شروع شد از آنها خواستم از مغازه‌ام بیرون بروند. آنجا محل کسب‌وکارم بود و گفتم اگر می‌خواهید دعوا کنید بهتر است به خیابان بروید. وی ادامه داد: مقتول به همراه پسر کم سن و سال از مغازه خارج شد و مقابل آرایشگاه درگیر شدند. همزمان دوستان قاتل نیز به آنها پیوستند که بعد متوجه شدم مقتول زخمی شده و پس از انتقال به بیمارستان جان باخته است.

زهرچشم

ماموران با انجام تحقیقات بیشتر، هویت عامل جنایت که پسری 18ساله بود را شناسایی کردند اما او همزمان با وقوع جنایت فراری شده بود. پلیس اما 2 نفر از دوستان متهم را که در درگیری مرگبار حضور داشتند دستگیر کردند. آنها که حدودا 17ساله هستند جزئیات درگیری مرگبار را شرح دادند.

یکی از آنها به بازپرس پرونده گفت: وحید(عامل جنایت) از دوستان ما بود. او از مدتی قبل عاشق دختری به نام ریحانه شده بود. اما می‌گفت که پسر دیگری هم عاشق ریحانه شده و می‌خواهد از رقیب عشقی‌اش زهر چشم بگیرد. وی ادامه داد: وحید روز حادثه به سراغ من و 2 نفر دیگر از دوستانمان آمد و خواست همراه او برای دعوا برویم. می‌گفت هدفش فقط ترساندن مقتول است تا بی‌خیال ریحانه شود و او را کنار بگذارد. ما هم به‌خاطر رفاقت همراه وحید مقابل آرایشگاه مردانه رفتیم.

وی ادامه داد: وحید وارد آرایشگاه شد و ثانیه‌هایی بعد دیدیم که با مرد جوانی از آرایشگاه بیرون آمدند. مرد جوان ظاهرا از داخل آرایشگاه یک چاقوی میوه خوری برداشته بود که با آن ضربه‌ای به بازوی وحید زد. وحید هم که به شدت عصبانی شده بود با قمه ضرباتی به رقیب عشقی‌اش زد. ما هم در حمایت از وحید با چاقو ضرباتی به مقتول زدیم، اما ضربه اصلی را وحید با قمه به مقتول زد. این دو متهم با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات برای بازداشت عامل اصلی جنایت که فراری شده از سوی کارآگاهان جنایی ادامه دارد.

منبع: همشهری

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر