کد خبر: 108571
A

خبر محکومیت مجدد نرگس محمدی روز ۲۹ اردیبهشت منتشر شد که بر اساس آن، شعبه ۱۱۷۷ دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی قدس تهران او را در پرونده جدید، به اتهاماتی چون «تبلیغ علیه نظام»، «تحصن در دفتر زندان»، «تمرد از ریاست و مقامات زندان» و «تخریب شیشه‌ها» و «افترا» مجرم شناخته است.

به گزارش دیده بان ایران؛ به دنبال انتشار خبری محکومیت اخیر «نرگس محمدی» به دلیل شکایت وزارت اطلاعات و رئیس وقت زندان اوین، این فعال حوزه اجتماعی گفت: حکم صادرشده را به‌رسمیت نمی‌شناسد.

خانم محمدی همچنین از عدم رسیدگی به شکایتش از نیروهای امنیتی و قضایی که دی ماه ۹۸ در زندان اوین به او «حمله فیزیکی شدید» کردند خبر داد و گفت این در حالی است که «پزشکی قانونی بیش از ۲۴ مورد آثار کبودی روی بدن من را نه فقط گزارش کتبی بلکه گزارش تصویری کرده، اما شکایت من مورد رسیدگی قرار نگرفت، ولی شکایت وزارت اطلاعات و آقای ضیائی، رئیس وقت زندان اوین، مورد رسیدگی قرار گرفت».

گفتنی است خبر محکومیت مجدد نرگس محمدی روز ۲۹ اردیبهشت منتشر شد که بر اساس آن، شعبه ۱۱۷۷ دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی قدس تهران او را در پرونده جدید، به اتهاماتی چون «تبلیغ علیه نظام»، «تحصن در دفتر زندان»، «تمرد از ریاست و مقامات زندان» و «تخریب شیشه‌ها» و «افترا» مجرم شناخته است.


 

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر