کد خبر: 117095
A

امیر رئیسیان، وکیل دادگستری درباره پرونده توماج صالحی خبر داده که به پدر او گفته شده به توماج اتهام تبلیغ علیه نظام زده شده و فعلا ممنوع الملاقات است.

به گزارش دیده بان ایران؛ توماج صالحی خواننده رپ ساکن اصفهان بیش از یک هفته است که در بازداشت به سر می‌برد. امیر رئیسیان، وکیل توماج صالحی در همین رابطه عنوان کرد: توماج روز یک‌شنبه، ۲۱ شهریورماه ساعت ۹ شب، بازداشت شده است. او ساکن شهر شاهین شهر در استان اصفهان بوده و طبق اطلاعاتی که ما کسب کردیم، پرونده او در دادسرای همین شهر ثبت شده است.

او درباره وضعیت فعلی توماج صالحی با بیان اینکه گفته شده او ممنوع‌الملاقات است، توضیح داد: توماج در این مدت تماسی با خانواده خود نداشته است.

رئیسیان در پاسخ به این سوال که اتهام وارده به توماج صالحی چیست، گفت: به ما هنوز هیچ اطلاع دقیقی داده نشده، اما به صورت غیررسمی به پدرش گفته شده اتهام توماج تبلیغ علیه نظام است.

رئیسیان تاکید کرد: متاسفانه طی پیگیری‌هایی که ما از دادسرای محل اقامت ایشان یعنی شاهین‌شهر داشتیم، به ما گفته شد روز‌های آتی مراجعه کنیم و هنوز نمی‌دانیم چه قراری صادر شده و اگر قرار بازداشت بوده، قرار صادره برای توماج چند روزه است. اما امیدواریم با پیگیری‌هایی انجام‌شده هرچه زودتر پرونده به مرحله‌ای برسد که امکان اعلام وکالت پیدا کنیم و با تعیین تکلیف در مورد قرار تامین، توماج صالحی آزاد شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر