کد خبر: 117097
A

شاهرخ غلامرضا پور همبازی مهدی طارمی در تیم ایرانجوان بوشهر خودکشی کرده؛ او در آخرین حضور بازیکن تیم خوشه طلایی بود که به دلیل مصدومیت از ناحیه شکم چهار ماه از میادین دور بود

به گزارش دیده بان ایران؛ شاهرخ غلامرضا پور همبازی مهدی طارمی در تیم ایرانجوان بوشهر خودکشی کرده است. او در آخرین حضور بازیکن تیم خوشه طلایی بود کبه دلیل مصدومیت از ناحیه شکم و محرومیت چهار ماهه به خاطر دوپینگ خیلی فرصت بازی و همراهی این تیم را به دست نیاورد. ظاهراً دوری از شغل حرفه ای و علاقه عامل خودکشی این بازیکن فوتبال است.

شاهرخ که حضور در تیم هایی چون نفت مسجد سلیمان، فجر سپاسی شیراز  و مس کرمان را هم در کارنامه دارد درحالی دست به خودکشی زد که پیش از این کار در صفحه شخصی اش با انتشار پستی با همه خداحافظی کرده بود! و مشخص نیست چرا با وجود این پست نزدیکان او این موضوع را جدی نگرفتند و نتوانستند با امید به زندگی او را به حالت عادی برگردانند.

متاسفانه خبرهای رسیده از برازجان حاکی از آن است که شاهرخ از دکل نور استادیوم تختی شهرش خود را به پایین پرت کرده است! جایی که شاید هیچ کس تصور نمی کرد محل خودکشی این بازیکن آرام و البته با ادب باشد.

شاهرخ که از دوستان صمیمی محمد دانشگر و حسین پورامینی به شمار می رفت به گواه همبازیانش در طول دوران بازیگری حتی آزارش به مورچه هم نرسید و بازیکن سر به زیر و آرامی بود و برخی از همبازیان او می گویند کتاب زیاد مطالعه می کرد. جالب اینکه بدانید شاهرخ در تیم ایرانجوان همبازی مهدی طارمی بود  و در فصلی که مهدی طارمی در این تیم چهره شد شاهرخ غلامرضا پور هم زننده گل های حساسی برای این تیم بود و می رفت حتی به همراه این تیم صعود به لیگ برتر را تجربه کند.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر