کد خبر: 117280
A

سال گذشته و در روزهایی که قوه قضاییه تاکید داشت نوید افکاری شکنجه نشده و در شرایط عادی خودش اعتراف کرده که مأمور اداره حراست سازمان آب در شیراز را کشته، صدای فردی به نام شاهین ناصری پخش شد که این ادعا را تکذیب می‌کرد.

به گزارش دیده بان ایران؛ یک رسانه فارسی زبان مدعی شده است که مسئولان قوه قضائیه طی تماس با خانواده سیدشاهین ناصری را تایید کرده اند.

بابک پاک نیا وکیل دادگستری در همین رابطه در توییترش نوشت: "چند ماه بود که از آقای ناصری خبری نداشتم؛ تا اینکه روز گذشته تماس گرفت و درخواست کرد که وکالتش رو بپذیرم و کمکش کنم؛ ارتباطی هم که در گذشته با ایشون داشتم از طریق آقای سعید افکاری بود.  به او گفتم بابت پرونده ای باید به مشهد برم و برگردم ببینم چه می کنم؛ به من گفت که از بند خارج شده و تلفن هم در اختیارش نیست و کارتش رو ازش گرفتند و با کارت دوستش داره تماس می گیره؛ گفتم چرا به سعید زنگ نزدی، گفت سعید هنوز بازداشته.امروز هم که از مشهد برگشتم، شنیدم خبر فوت ایشون منتشر شده؛ با خیلی ها تماس گرفتم ببینم آیا خبر حقیقت داره یا نه اما کسی اطلاع دقیق نداره! الان نیز راجع به خبر منتشر شده هیچ اطلاعاتی ندارم و نمی دانم واقعا فوت شده اند یا خیر؛ با هر کسی هم‌ که تماس گرفتم خبر قطعی ندارد؛ حتی با برادرشان صحبت کردم که گفتند از هم بندی ها خبر فوت را دریافت کردند اما شاهین دیروز به من گفت در بند نیست؛ اطلاعات من در همین میزان است."

گفتنی است سال گذشته و در روزهایی که قوه قضاییه تاکید داشت نوید افکاری شکنجه نشده و در شرایط عادی خودش اعتراف کرده که مأمور اداره حراست سازمان آب در شیراز را کشته، صدای فردی به نام شاهین ناصری پخش شد که این ادعا را تکذیب می‌کرد.

آقای ناصری که ظاهرا مشغول گذراندن دوره محکومیت خود در شیراز بوده، کارشناس بازرگانی است.

قوه قضاییه مدعی شده که او یک "جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای" است. شاهین ناصری در روز ۲۶ شهریور ماه ۱۳۹۷ در قزوین بازداشت و چهارم یا پنجم مهرماه همان سال به شیراز منتقل شد.

 

 
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر