کد خبر: 118257
A
ناصری‌نژاد در صحن علنی مجلس:

نماینده مردم شادگان در مجلس با اشاره به وضعیت آب شرب و فاضلاب شادگان، با انتقاد از اینکه این موضوع تبدیل به تراژدی ناتمامی شده است، گفت: نمی‌توان به آب شرب شادگان، آب شرب گفت زیرا آبی که به شادگان به عنوان آب شرب تحویل داده می‌شود فاضلاب است.

به گزارش دیده بان ایران؛ ​مجید ناصری نژاد در صحن علنی امروز یکشنبه ۱۸ مهرماه مجلس در تذکری به وزیر نیرو در رابطه با وضعیت آب شرب و فاضلاب شادگان، با انتقاد از اینکه این موضوع تبدیل به تراژدی ناتمامی شده است، گفت: نمی‌توان به آب شرب شادگان، آب شرب گفت زیرا آبی که به شادگان به عنوان آب شرب تحویل داده می‌شود فاضلاب است. 

وی  ادامه داد: رئیس محیط زیست خوزستان اعلام کرده که حداقل روزانه هزار و دویست مترمکعب فاضلاب خانگی شهر اهواز در رود کارون تخلیه می‌شود و این آب مستقیم پس از اهواز وارد شادگان می‌شود؛ مردم تابستان را با سختی سپری کردند و وضعیت آب شرب به هیچ وجه قابل تحمل نیست و هیچ مسئولیتی نباید در این رابطه سکوت کند. 

نماینده مردم شادگان در مجلس  تصریح کرد: مردم با انواع بیماری‌های داخلی و پوستی مواجه هستند؛ این موضوع چه زمانی حل خواهد شد؟ اعتباراتی در این رابطه داده شد اما در شادگان هیچ اثری از آن ندیدیم و متاسفانه کارگران آبفا حداقل ۵.۷ ماه و تا یک سال حقوق نگرفتند و در این رابطه نیاز است وزارت نیرو و مسئولان مربوطه توجه ویژه به این موضوع داشته باشند./ ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر