کد خبر: 119786
A

سیدمهرداد سیدمهدی مدیرعامل پیشین خبرگزاری صداوسیما به خبر انتصاب حسن عابدینی به عنوان سرپرست جدید آن خبرگزاری واکنش نشان داد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ معاون سیاسی سازمان صداوسیما با صدور احکامی جداگانه، مدیران شبکه خبر و خبرگزاری صداوسیما را تغییر داد. به این ترتیب که حسن عابدینی به عنوان سرپرست خبرگزاری صدا و سیما، و شهرام وثوقی‌راد به عنوان سرپرست شبکه خبر منصوب شدند.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ در پی این تحولات سیدمهرداد سیدمهدی مدیرعامل سابق خبرگزاری صداوسیما در واکنش به خبر برکناری اش نوشته است:‌«أَلَیْسَ اللَّهُ بِکَافٍ عَبْدَهُ (سوره زمر آیه ۳۶) امشب که در بیمارستان متوجه شدم بار مسوولیت از دوش این بنده حقیر برداشته شد واقعا خدا را شکر کردم و امیدوارم دوستان بعدی در ادامه مسیر موفق و موید باشند.

در تمام این سال ها در کنار همکاران خوبم در پخش اخبار سیما و خبرگزاری صدا و سیما زندگی کردم و نه کار. یعنی همواره احساس می کردم که یک خانواده بزرگ هستیم و همه دوستان اعضای خانواده. در این مدت تمام تلاش بنده و همکارانم ارتقای محتوایی تولید و ارائه خبر در آنتن و فضای مجازی بود. اینکه چقدر موفق بودیم یا نه قضاوت با دوستان است . البته از کنار ضعف ها و تقصیرها و قصورهای این حقیر هم نمی توان گذشت و امیدوارم دوستان هم به بزرگواری خود اشکالات بنده را ببخشند. من چند روزی است که بواسطه درد شدید کمر در بیمارستان بستری هستم و دوستان بسیاری اظهار لطف کردند و امشب هم که در بیمارستان متوجه این موضوع شدم باز هم دوستان بسیاری بنده را شرمنده کردند که از همه آنها سپاسگزارم.

از جناب آقای جبلی هم که دیروز در تماس تلفنی جویای احوال بنده بودند متشکرم. از جناب خدابخشی نیز بابت احوالپرسی و صدقات سپاسگزارم. از همه دوستان حلالیت می طلبم و امیدوارم که لحظه ای از مسیر انقلاب نه عقب بیفتیم و نه جلوتر حرکت کنیم همانگونه که در صلوات شعبانیه می خوانیم.

وَ اللاّزِمُ لَکُم لاحِقٌ . از خداوند متعال مسئلت دارم عاقبت همه ما را ختم بخیر کند و لحظه ای از انجام تکلیف خود در لحظه نیاز غافل نشویم.

التماس دعای فراوان- سیدمهدی»

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر