کد خبر: 121666
A

رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۲۷ دانش آموز و ۱۰ معلم در یکی از مدارس روستای طاهرآباد کاشان دچار گارگرفتگی شدند. علت حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛  رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ۲۷ دانش آموز و ۱۰ معلم در یکی از مدارس روستای طاهرآباد کاشان دچار گارگرفتگی شدند.

 دکتر حسین ریاحی روز شنبه اظهار داشت: امروز در تماس با مرکز اورژانس کاشان، مسمومیت دانش آموزان و معلمان مدرسه ابتدایی دخترانه‌ای در طاهرآباد کاشان اعلام و به سرعت هفت آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی ادامه داد: با حضور کارشناسان اورژانس، مصدومان به سرعت مورد معاینه پزشکی اولیه قرار گرفتند و سپس ۳۶ نفر از آنان به مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

رییس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: شرایط عمومی تمامی مصدومان مساعد است.

علت حادثه از سوی کارشناسان مربوطه در حال بررسی است.

مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان هم‌اکنون دارای ۴۸ آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و ۳ دستگاه موتورلانس است؛ این مرکز هشت پایگاه شهری و ۱۱ پایگاه جاده‌ای در شهرستان کاشان و سه پایگاه شهری و ۲ پایگاه جاده‌ای در شهرستان آران و بیدگل دارد که ۲ مورد از آنها پایگاه آموزشی نیز است.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان و شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در فاصله ۶ کیلومتری کاشان و حدود ۲۱۵ کیلومتری اصفهان قرار دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر