کد خبر: 129642
A

زنی در رامهرمز ۲ پسر ۱۰ و ۶ ساله و یک دختر سه ساله خود را به قتل رساند. فرماندار رامهرمز درباره اقدامات این زن گفت: بررسی جسدها نشان می دهدکه به وسیله ضربات چاقو و همچنین خفگی به قتل رسیده اند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ زنی در رامهرمز ۲ پسر ۱۰ و ۶ ساله و یک دختر سه ساله خود را به قتل رساند. 

فرماندار رامهرمز با تایید این خبر گفت: یک زن در روستای بسیطین از توابع بخش مرکزی این شهرستان که دارای اختلالات عصبی و همچنین اختلافات خانوادگی بوده اقدام به قتل سه فرزند خود کرد.

هرمز بهاروند اظهارداشت: عوامل انتظامی شهرستان در ساعت ۱۳:۱۵ دقیقه در جریان این حادثه قرار گرفته و با حضور در محل، بررسی های قانونی را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه‌ داد: گزارش اولیه عوامل انتظامی حاکی است که مادر ۲۷ ساله به نام "زهرا.ع" به دلیل اختلالات عصبی و اختلافات خانوادگی در زمانی که همسر وی در محل کار حضور داشته، دست به قتل سه فرزند خود زد و سپس خود را نیز حلق اویز کرد.

فرماندار رامهرمز با بیان اینکه فرزندان به قتل رسیده ۲ پسر ۱۰ و ۶ ساله و یک دختر سه ساله می باشند گفت: بررسی جسدها نشان می دهدکه به وسیله ضربات چاقو و همچنین خفگی به قتل رسیده اند.

بهاروند افزود: به نظر می رسد فرد قاتل بعد از اینکه مرتکب قتل فرزندان خود شده، اقدام به حلق آویز کردن خود کرده است.

وی با بیان اینکه مادر شوهر این زن این حادثه را به پلیس گزارش داده است تاکید کرد: بررسی های قضائی و انتظامی این حادثه همچنان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، روستای بسیطین از توابع بخش مرکزی در ۱۷ کیلومتری جنوب غربی شهرستان رامهرمز قرار دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر