کد خبر: 133191
A

بخشی از سکوهای ورزشگاه آزادی طی مدت زمان اخیر نشست کرده اند که این مسئله علی رغم اطلاع رسانی به مسئولان مربوطه، با بی توجهی مواجه شده و می‌تواند منجر به یک فاجعه جدید شود.

به گزارش دیده بان ایران؛ ورزشگاه آزادی تهران از فرسوده ترین اماکن ورزشی ایران است و محل رسمی دیدارهای تیم ملی، استقلال و پرسپولیس و رویدادهای فرهنگی است اما گفته می شود که این مجموعه نیازمند توجه و تعمیرات اساسی است.

اکنون درباره ورزشگاه آزادی خبرهای بد و نگران کننده ای به گوش می رسد. ماجرا از این قرار است که چندین سکوی ورزشگاه آزادی نشست کرده اند و اگر به آن ها رسیدگی صحیحی نشود، خطر ریزش آن حتی در جریان یکی از بازی ها نیز وجود دارد. موضوعی که از چشم مدیران و مسولان مجموه هم پنهان نمانده و طبق شنیده ها و اطلاعات ما، گزارش ها و نامه نگاری های مربوط به آن را هم با متولی اصلی این مجموعه ورزشی یعنی وزارت ورزش و جوانان و مشخصا سازمان تجهیز و توسعه امکان ورزشی انجام داده اند و حتی گویا موضوع به شکل غیر رسمی به گوش شهرداری تهران و آتش نشانی هم رسیده است اما تا امروز هیچ گوش شنوایی برای آن ها وجود نداشته است و اقدام عملی مهمی هم در راستای مرمت و بازسازی این بخش از سکوها صورت نگرفته است تا همچنان - خدای نکرده - احتمال اینکه در جریان یکی از بازی های ملی و باشگاهی یا برنامه های فرهنگی شاهد وقوع فاجعه ای مانند ورزشگاه شهید متقی ساری، پلاسکو و متروپل جدید باشیم وجود داشته باشد.

منبع: خبرورزشی

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر