کد خبر: 133321
A

غلامرضا شریعتی، استاندار سابق خوزستان که روز گذشته از کشور خارج و به دبی رفته بود شب گذشته به کشور بازگشت وی به پخش شایعه فرار خود توسط ایرنا واکنش نشان داد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ غلامرضا شریعتی، استاندار سابق خوزستان که روز گذشته از کشور خارج و به دبی رفته بود شب گذشته به کشور بازگشت.

پیشتر خبر خروج شریعتی از کشور و سفر وی به دوبی توسط رجانیوز و ایرنا خبرساز شده بود.

غلامرضا شریعتی در صفحه شخصی خود نوشت:

من نمی‌رنجم ازین لیک این لگد

خاطر ساده‌دلی را پی کند

ظاهرا دروغ‌پردازان و تحریف کنندگان آنچنان برای انتقام‌جویی و فرافکنی و پوشش ناکارآمدی‌های خود حریص هستند که با چوب حراج زدن به اعتبار رسانه‌های خود (حتی رسانه خبرگزاری رسمی کشور) و هم نوا شدن با کسانی که سالیان سال است کینه ایران و ایرانی را در دل دارند و از هیچ کوششی برای ضربه زدن به میهن عزیزمان دریغ نمی‌کنند، اصرار به تداوم دروغ‌پردازی و تحریف و فروریختن آوار جنگ روانی بر مردم داغدیده دارند. گرچه تلاش‌های آنان برای پوشش ناکارآمدی‌ها و سلب مسئولیت‌ها و انحراف اذهان از مسائل اصلی به جایی نخواهد رسید

البته باید این نکته را هم تاکید کنم که آن‌هایی باید از ایران فرار کنند که ایران اسلامی این دارایی مشترک همه ما را طعمه منافع خود کرده‌اند و بی‌توجه به ضرورت انسجام و همدلی ملی، بر طبل انتقام، نزاع و جنگ روانی می کوبند.

انشالله این هفته در دفتر کارم در اهواز خواهم بود و به حرمت افکار عمومی و در دفاع از حق مردمی که ناجوانمردانه آرامش روانی آنها هدف قرار گرفته است و برخلاف رویه همیشگی از کسانیکه یک سفر عادی کاری چند روزه اینجانب را به سوژه موضوع جنگ روانی و تشویش اذهان و تضعیف سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی در کشور تبدیل کردند به دستگاه قضا شکایت خواهم کرد

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر