کد خبر: 135262
A
اختصاصی دیده بان ایران:

یک سایت انقلابی مدعی شد: اگر زنان چادری می خواستند نشانشان می دادم عرقی که در فصل گرما به خاطر حفظ حجاب می ریزند , دانه دانه اش خورشید است .

به گزارش دیده بان ایران، یک سایت انقلابی از قول حجت الاسلام احدی او هم به نقل از آیت الله بهاءالدینی مدعی شد: اگر زنان چادری می خواستند نشانشان می دادم عرقی که در فصل گرما به خاطر حفظ حجاب می ریزند , دانه دانه اش خورشید است . شما خورشید خدا هستید . و ایشان این روایت را از ثواب الاعمال نقل می کردند عرقی که زن زیر چادر می ریزد سه جا برای او نور می شود :

- در درون قبر
- در برزخ
- در قیامت

و اگر زنان بی حجاب از من می خواستند همین الان نشانشان می دادم که این موی سر که به نامحرم نشان می دهند آتش است . آنها در آرایش زیبایی نیستند ،بلکه در آرایش آتش هستند.

گفتنی است بنا بر نظر برخی کارشناسان در پاسخ به این ادعا می گویند: این حدیث یک نمونه از تحریف قرآن است که فردی به نام «مهدی احدی» که به عنوان استاد اخلاق و عرفان مشهور است برای نخستین بار آنرا مظرح کرده است.

آقای احدی در این کلیپ مدعی است: «بهاءالدینی از ثواب الاعمال نقل کرده است: عرقی که زن زیر چادر می ریزد سه جا برای او نور می شود: در درون قبر؛ در برزخ؛ در قیامت.» در ثواب الاعمال و منابع معتبر حدیث چنین روایتی نیامده است.

 

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر