کد خبر: 135467
A

محمد حسین فرح‌بخش در گفت‌وگوی روز پنجشنبه ۱۶تیر با رادیو گفتگو اعلام کرد این ۸۰۰ نفر اگر مملکت صاحب داشته باشد باید این افراد را شلاق بزنیم.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ محمد حسین فرح‌بخش در گفت‌وگوی روز پنجشنبه ۱۶تیر با رادیو گفتگو اعلام کرد این ۸۰۰ نفر اگر مملکت صاحب داشته باشد باید این افراد را شلاق بزنیم.

گفتنی است چندی پیش جمع قابل توجهی از زنان سینماگر ایرانی در اعتراض به خشونت و آزارگری و اعمال قدرت بر زنان در محیط سینما بیانیه صادر کردند و تشکیل کمیته‌ای مستقل در خانه سینما برای رسیدگی به این روایت‌ها را خواستار شدند، این بیانیه به  بیانیه ۸۰۰ زن معروف شد. 

محمدحسین فرحبخش تهیه کننده سینما در برنامه این هفته سینما معیار درباره آئین نامه پیشنهادی ۸۰۰ زن به خانه سینما در حمایت از زنان از هرگونه آزار جنسی و کلامی در محیط کار، گفت:

این ۸۰۰ نفر به جرم اشاعه فحشا که از خود فحشا بدتر است باید شلاق بخورند و باید این بساط را جمع کرد و اهالی سینما هرگز این خیانت را نخواهند بخشید.

از همان روز اول گفتم این جریان ، جریانی هدایت شده است و پشت آن به جشنواره کن می رسد که خدا رو شکر آن جایزه داده نشد.هرچند که این را هم بگویم که من مخالف سرسخت توقیف فیلم برادران لیلا هستم و این فیلم حتما باید اکران شود و خطایی اگر بوده باید افراد جریمه شوند.

تنها چیزی که در این مملکت در تراز انقلاب اسلامی ست همین سینماست وگرنه مجلس ما در تراز انقلاب است یا دولت ؟! 

 این ۸۰۰ نفر باید محاکمه شوند و ما این آئین نامه را قبول نداریم چون توهین به ماست و خودمان کارمان را بلدیم. من بالای ۶۰ فیلم ساختم و بیش از ۳۰۰۰ قرار داد امضا کردم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر