کد خبر: 136457
A

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل آدم‌ربایی مرد فرانسوی در غرب تهران خبر داد و گفت: متهم، دوست فرد ربوده شده بوده و برای پول اقدام به آدم‌ربایی کرده است

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل آدم‌ربایی مرد فرانسوی در غرب تهران خبر داد و گفت: متهم، دوست فرد ربوده شده بوده و برای پول اقدام به آدم‌ربایی کرده است.

سرهنگ کارآگاه "علی ولیپور گودرزی"  اظهار کرد: تیر ماه سال جاری رسیدگی به پرونده آدم ربایی یک تبعه فرانسوی در دستور کار کارآگاهان چهارم پلیس آگاهی پایتخت قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان مشخص کرد مرد فرانسوی در حالی که ارز به همراه داشته پس از خارج شدن از خانه خود در غرب تهران توسط یک سرنشین خودرو شاسی بلند ربوده شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران  عنوان کرد: بنابر حساسیت موضوع، بررسی‌های کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی به صورت ویژه‌ای کلید خورد و در گام نخست، دوربین‌های مداربسته صحنه جرم بازبینی شد که کارآگاهان با مشاهده پلاک خودرو مذکور هویت صاحب آن را شناسایی کردند.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات، با هماهنگی مقام قضائی راهی مخفیگاه متهم شدند و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه فرد ربوده شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن توسط کارآگاهان پیدا شد، عنوان کرد: متهم پس از انتقال به اداره آگاهی به جرم آدم ربایی به  دلیل سرقت ارز و دریافت پول از خانواده ‌وی اعتراف کرد.

گودرزی تصریح کرد: در تحقیقات کارآگاهان مشخص شد، متهم در فرانسه با مرد جوان آشنا شده و با سوءاستفاده از ناآشنا بودن وی به زبان فارسی، برای سرقت ارز اقدام به آدم‌ربایی کرده است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس آگاهی است، خاطرنشان کرد: متهم پس از اعترافات اولیه برای سیرمراحل قانونی به دادسرای ناحیه 27 تهران ( امور جنایی) معرفی شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر