کد خبر: 136728
A

مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران اعلام کرد: بنابر مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین بخشنامه مدیریت بحران شهرداری تهران تمامی پارک‌های شهری، کوهستانی و جنگلی پایتخت به مدت ۲ هفته تعطیل شد.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ علی محمد مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران اعلام کرد: بنابر مصوبه ستاد ملی کرونا و همچنین بخشنامه مدیریت بحران شهرداری تهران تمامی پارک‌های شهری، کوهستانی و جنگلی پایتخت به مدت ۲ هفته تعطیل شد.

بنابر گزارش دیده بان ایران؛ آقای علی محمد مختاری عصر چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: این تعطیلی شامل بوستان های محله ای نمی شود اما انتظار داریم شهروندان در بوستان های محله ای نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی حضور پیدا کنند.

وی تاکید کرد: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا تمامی بوستان های جنگلی از جمله لویزان، چیتگر، شهدای خلیج فارس، کوهسار، یاس فاطمی که بوستان های فرا منطقه ای محسوب می شوند به مدت ۲ هفته تعطیل شد.

مدیرعامل سازمان بوستان های شهر تهران ادامه داد: تمامی بوستان های منطقه ای از جمله بوستان های ارم، ولایت، نهج البلاغه، آب و آتش، لاله و سایر اماکن تفرجگاهی شهر تهران به مدت ۲ هفته تعطیل است.

وی از شهروندان خواست در این زمینه همچون گذشته با عوامل حراست بوستان ها همکاری داشته باشند و این تدابیر در راستای حفظ سلامت شهروندان اجرایی و عملیاتی شده است.

مختاری یادآور شد: سلامت شهروندان از هر موضوعی مهمتر است و با جسم سالم می توان به دل طبیعت زد و با همکاری خوب مردم امیدواریم از این شرایط سخت کرونایی عبور کنیم.

به گفته وی، تمامی مسیرهای ورودی بوستان های پایتخت توسط عوامل حراست مسدود شده و از ورود شهروندان جلوگیری می شود و همچنین بنرهای اطلاع رسانی نیز در قسمت ورودی بوستان ها نصب شده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر