کد خبر: 138756
A

عضو فراکسیون روحانیت پارلمان با اشاره به عزم مجلس برای تحقیق و تفحص از شهرداری تحت مدیریت زاکانی گفت: پیگیری حقوق تضییع‌شده شهروندان تهران به عنوان پایتخت کشور در دستورکار پارلمان قرار خواهد گرفت.

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ جواد نیک بین  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اعلام این خبر که تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس کلید خورده است در تشریح جزییات آن گفت: به دلیل  استمرار مشکلات متعدد عمرانی، اجتماعی و فرهنگی در شهر تهران، فقدان برنامه‌ریزی‌های جامع جهت رفع معضلات پایتخت‌نشینان و تداوم ناکارآمدی در بخش‌هایی از مدیریت شهری مرکز سیاسی کشور به ویژه در چهار سال اخیر، درخواست تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را در مجلس به جریان انداخته‌ایم.

نماینده مردم کاشمر، خلیل‌آباد ،بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تعداد امضاهای نمایندگان درخواست‌کننده این تحقیق و تفحص از ۳۰ عبور کرده و همچنان در حال افزایش است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: محوریت این تحقیق و تفحص، بررسی عملکرد شهرداری تهران در دو دوره اخیر با هدف پیگیری حقوق تضییع‌شده شهروندان تهران به عنوان پایتخت کشور است.

منبع: خانه ملت

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر