کد خبر: 140442
A

معاون استاندار قم: این استان یکی از بهترین استان‌های کشور در بحث مدیریت اغتشاشات اخیر بوده /اعتقاد ما بر این است که این نظام به ظهور حضرت حجت (عج) ختم خواهد شد

حاجی زاده معاون استاندار قم ضمن تقدیر از عوامل نظامی و انتظامی ابراز کرد: خوشبختانه استان قم یکی از بهترین استان‌های کشور در بحث مدیریت اغتشاشات اخیر بوده است.

معاون استاندار قم: این استان یکی از بهترین استان‌های کشور در بحث مدیریت اغتشاشات اخیر بوده /اعتقاد ما بر این است که این نظام به ظهور حضرت حجت (عج) ختم خواهد شد

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ احمد حاجی‌زاده عصر امروز یک‌شنبه 10 مهرماه در جلسه شورای اداری استان قم که در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد، اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که این نظام به ظهور حضرت حجت(عج) ختم خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این جریانات موجب ریزش‌ها و رویش‌ها خواهد شد، مطرح کرد: با هر حادثه‌ای در طول انقلاب نقاب از صورت برخی برداشته شد و چهره واقعی خودشان را رسوا کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم ادامه داد: دشمن تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا در دولت مردمی و دولتی که تمام همت خود را بر رفع مشکلات مردم قرار داده است، آشوب ایجاد کند.

وی با بیان اینکه جنگ و دفاع مقدس تمام نشده بلکه شرایط و نوع آن تغییر پیدا کرده است، عنوان کرد: با تحلیل ساده متوجه می‌شویم که تمام دنیا مانند دوران جنگ تحمیلی در مقابل جمهوری اسلامی ایستاده‌اند.

حاجی‌زاده با اشاره به دستگیری اغتشاشگران خاطرنشان کرد: تمام این افراد تحت تاثیر فضای مجازی قرار گرفته‌اند و حوزه‌های فرهنگی باید در این راستا پاسخ‌گو باشند.

وی با بیان اینکه متاسفانه دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه وجود ندارد، تصریح کرد: باید علاوه بر آسیب شناسی به دنبال جبران کم کاری‌های گذشته باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم با اشاره به اینکه نباید حساسیت‌های ما در حوزه فرهنگی کم شود، یادآور شد: یکی از راه‌های موثر علاج این مشکلات فرهنگی، ترویج فرهنگ و سیره شهدا در دل جامعه است.

وی با بیان اینکه باید تمام دستگاه‌ها در برگزاری کنگره شهدا، پای کار باشند، ابراز کرد: تمام دستگاه‌ها لیست تمام ظرفیت‌های خودشان را برای کنگره شهدا به دبیرخانه ارسال کنند.

حاجی زاده ضمن تقدیر از عوامل نظامی و انتظامی ابراز کرد: خوشبختانه استان قم یکی از بهترین استان‌های کشور در بحث مدیریت اغتشاشات اخیر بوده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر