کد خبر: 146670
A

پلیس: جریمه ۲۰ هزار تومانی طرح زوج و فرد بازدارندگی ندارد

سردار حسین رحیمی فرمانده انتطامی تهران بزرگ، از مبلغ جریمه ۲۰ هزار تومانی برای عدم رعایت طرح زوج و فرد انتقاد کرد و گفت: این میزان جریمه فایده ای ندارد.

پلیس: جریمه ۲۰ هزار تومانی طرح زوج و فرد بازدارندگی ندارد

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ فرمانده انتطامی تهران بزرگ از اعمال قانون بیش از ۴۵ هزار دستگاه خودرو به دلیل عدم توجه به مصوبه اجرای طرح زوج و فرد از در منازل تا ظهر امروز (۱۰ دی) خبر داد.

سردار حسین رحیمی در نشست خبری امروز خود که با حضور برخی از روسای پلیس‌های تخصصی برگزار شد با اشاره به آلودگی هوای تهران گفت: با توجه به مصوبه اجرای طرح زوج و فرد از در منازل از صبح امروز ۴۲۰ تیم اختصاصی از ماموران پلیس راهور اقدامات خود در این خصوص را آغاز کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه اطلاع‌رسانی مناسبی در این خصوص انجام نشده بود ما به مامورانمان تاکید کردیم که با رویکرد ارشادی اقدامات خود را انجام دهند. البته در برخی موارد نیز نسبت به اعمال قانون این خودروها اقدام شده که از صبح امروز تا ظهر امروز در مجموع ۴۵ هزار خودرو مورد اعمال قانون قرار گرفتند.

رحیمی از مبلغ جرائم نیز انتقاد کرد و گفت: رقم این جریمه حدود ۲۰ هزار تومان است که تناسبی با تخلف ندارد و فاقد بازدارندگی است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر