کد خبر: 147259
A

نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص برگزار می‌شود

همزمان با ولادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص با محوریت «هم‌افزایی و معرفی محصولات و دستاوردها» برگزار می‌شود.

نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص برگزار می‌شود

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ به نقل از بنیاد زنان، نرگس رحیمی دبیر اجرایی «نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص» از برگزاری نخستین رویداد «دانش‌بنیان زنان متخصص» با همکاری مشترک بنیاد زنان متخصص، فراکسیون دانش‌بنیان مجلس شورای اسلامی و معاونت علمی ریاست جمهوری خبر داد و گفت: طی یک فرخوان گسترده به ۹۱۱ شرکت دانش‌بنیان که مدیریت آنها بر عهده بانوان بود، اعلام شد تا در صورت تمایل در نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص شرکت کنند.

وی ادامه داد: پس از بررسی درخواست‌ها برای حضور در رویداد مذکور، از ۱۱۰ شرکت جهت شرکت در رویداد دعوت به عمل آمد. همچنین تصمیم بر این شد از میان شرکت‌های حاضر در رویداد به ۵۰ شرکت دانش‌بنیان غرفه نمایشگاهی اختصاص داده شود.

 دبیر اجرایی «نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص» با تشریح بخش‌های مهم رویداد پیش رو بیان کرد: قرار است در این رویداد مهم یک «پنل گفت‌وگویی» با حضور سرکار خانم رفیعی نماینده حوزه انتخابیه تهران و رئیس بنیاد زنان متخصص، آقای دهنوی رئیس فراکسیون دانش‌بنیان و آقای دهقانی فیروزآبادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شود که فرصتی برای طرح مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد بود.

دبیر اجرایی «نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص» تأکید کرد: ارائه تجربه زیسته بانوان موفق در سه اجرای زنده از دیگر بخش‌های جذاب این رویداد خواهد بود.

گفتنی است؛ «نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص» در تاریخ بیست و دوم دی‌ماه و هم‌زمان با میلاد با سعادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها برگزار خواهد شد.

نخستین رویداد دانش‌بنیان زنان متخصص برگزار می‌شود

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر