کد خبر: 150482
A

نماینده مجلس: نفوذ صورت گرفته و دشمن دانش‌آموزان را مسموم کرده است

جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس اعلام کرد: مسئله مسمومیت دانش آموزان در قم می‌توانستند در عرض ۲۴ ساعت موضوع را پیگیری کنند و این باعث ضعف دستگاه‌ها است، چطور می‌شود ۳۰ دانش آموز از مدرسه به بیمارستان می‌روند و مشخص نمی‌شود از چه گازی مسموم شدند و این کم کاری دستگاه‌ها کاملا روشن است.

نماینده مجلس: نفوذ صورت گرفته و دشمن دانش‌آموزان را مسموم کرده است

به گزارش سایت دیده‌بان ایران؛ امروز در صحن موضوع مسمومیت دانش‌آموزان مطرح شد و امروز کمیسیون هم با حضور قالیباف وزرای آموزش و پرورش، اطلاعات و بهداشت برگزار می‌شود.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در این مقطع زمان دشمن انواع ترفندی را به کار می‌برند و به قول مقام معظم رهبری جنگ ترکیبی علیه نظام جمهوری اسلامی شکل می‌گیرد یعنی یکبار مسمومیت، ارز، سیب زمینی، ... میخواهند به مردم فشار بیاورند تا مردم را دلسرد کنند.

کوچکی نژاد تاکید کرد: معتقدم دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و بخش‌های دیگر باید هشیار باشند و اینکه در مسئله مسمومیت دانش آموزان در قم می‌توانستند در عرض ۲۴ ساعت موضوع را پیگیری کنند و این باعث ضعف دستگاه‌ها است، چطور می‌شود ۳۰ دانش آموز از مدرسه به بیمارستان می‌روند و مشخص نمی‌شود از چه گازی مسموم شدند و این کم کاری دستگاه‌ها کاملا روشن است. 

وی ادامه داد: قطعا مجلس باید به این موضوع ورود پیدا کند و این مسئله را از وزیر بهداشت جویا شود.

وی افزود: دستگاه‌های امنیتی در عرض ۲۴ ساعت به راحتی می‌توانند نوع گاز را شناسایی کنند اما صحبتی نکردند و نگفتند که آیا عمدی بوده است یا نه و یا در حوزه آزمایشگاه نفوذی داشتند؟! من معتقدم نفوذ صورت گرفته است و همه دانش آموزان را مسموم کردند. 

کوچکی نژاد در خصوص تعطیلی مدارس در پی مسمومیت دانش‌آموزان گفت: تعطیلی مدارس بار سیاسی و امنیتی دارد ما برای هر چیزی که نمی‌توانیم مدارس را تعطیل کنیم ما همیشه راحت‌ترین کار را انجام میدهیم. دولت باید از آموزش پرورش دفاع کند که اینطور نباشد بابت هر مشکل مدارس را تعطیل کنند.

منبع: جماران

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر