کد خبر: 150622
A

رئیس دانشگاه علوم پزشکی: ۸۴ دانش‌آموز در البرز مسموم شده‌اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: حال عمومی تمامی دانش آموزان دچار مسمومیت مساعد است و به تدریج در حال ترخیص هستند. وی ادامه داد: روند درمانی برای ۵۱ دانش آموز در بیمارستان کوثر و ۳۰ دانش آموز در بیمارستان شهید حاج قاسم سلیمانی فردیس و سه دانش آموز که خود جداگانه به بیمارستان امام علی (ع) مراجعه کرده بودند، انجام شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی: ۸۴ دانش‌آموز در البرز مسموم شده‌اند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ دکتر شهرام صیادی روز چهارشنبه ۱۰ اسفند در خصوص آخرین وضعیت دانش آموزان دچار مسمومیت در فردیس گفت: طی تماس تلفنی با اورژانس ۱۱۵ از دو مدرسه دخترانه در فردیس مبنی بر مسمومیت دانش آموزان ، فورا ۹ دستگاه آمبولانس و دو اتوبوس آمبولانس و دو موتور لانس به محل اعزام شدند و پس درمان اولیه دانش آموزان به مراکز درمانی منتقل شدند و امور درمانی انجام شد.

وی ادامه داد: روند درمانی برای ۵۱ دانش آموز در بیمارستان کوثر و ۳۰ دانش آموز در بیمارستان شهید حاج قاسم سلیمانی فردیس و سه دانش آموز که خود جداگانه به بیمارستان امام علی (ع) مراجعه کرده بودند، انجام شد .

دکتر صیادی تصریح کرد: حال عمومی و وضعیت همه دانش آموزان مساعد است و مورد بد حال وجود ندارد و به تدریج دانش آموزان در حال ترخیص هستند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر