کد خبر: 150957
A

مسمومیت دانش‌آموزان در همدان؛ ۴۹ نفر بستری شدند

رضا طهماسبی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: پیرو تماس با اورژانس مرکز فوریت‌های پزشکی استان، در زمینه اعلام بروز علائم مسمومیت در جمعی از دانش‌آموزان در یکی از هنرستان‌های دخترانه همدان و مدرسه دخترانه ای در ملایر با اعزام سریع تیم اورژانس انتقال مصدومان به مراکز درمانی در دقایق اولیه این رخداد صورت گرفت.

مسمومیت دانش‌آموزان در همدان؛ ۴۹ نفر بستری شدند

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ رضا طهماسبی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار کرد: پیرو تماس با اورژانس مرکز فوریت‌های پزشکی استان، در زمینه اعلام بروز علائم مسمومیت در جمعی از دانش‌آموزان در یکی از هنرستان‌های دخترانه همدان و مدرسه دخترانه ای در ملایر با اعزام سریع تیم اورژانس انتقال مصدومان به مراکز درمانی در دقایق اولیه این رخداد صورت گرفت. 

به گزارش ایلنا، وی افزود: طی این حادثه در مجموع ۴۹ نفر از این دو مدرسه به بیمارستان‌های همدان و ملایر اعزام شدند و تحت مداوا و درمان قرار گرفتند و خوشبختانه در حال حاضر حال عمومی همه دانش‌آموزان خوب است. 

 

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان با تاکید بر اینکه تاکنون گزارشی مبنی بر بروز علائم مسمومیت در سایر مدارس استان مشاهده نشده‌است، ادامه داد: پس از حصول اطمینان از سلامت دانش آموزان و رفع کامل علائم مسمومیت ترخیص خواهند شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر