کد خبر: 17196
A

15نفر در حوادث چهارشنبه آخر سال در گوشه و کنار شهر اصفهان مصدوم شدند که یک نفر از آن ها به دلیل شدت جراحت وارده در بیمارستان جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، ایرنا نوشت: بر پایه گزارش های دریافتی فرد 23 ساله ای که شب گذشته به سبب انفجار مواد محترقه در شهرک بهارستان مصدوم و دریکی از واحدهای درمانی اصفهان بستری شده بود، اوایل بامداد امروز چهارشنبه جان خود را از دست داد.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان به خبرنگار ایرنا گفت: 12 نفر از این مصدومان به بیمارستان های اصفهان اعزام شدند و سه نفر دیگر نیز به صورت سرپایی در محل درمان شدند.

دکتر غفور راستین افزود: با بیان اینکه بیشترین مصدومان دچار سوختگی با ترقه بودند ادامه داد: بیشترین آسیب های وارده به نواحی صورت، چشم ها و دست و پا بود.

وی همچنین اظهار کرد: میانگین سنی مصدومان 20 سال و بازه سنی آن ها نیز 10 تا 30 ساله است.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان افزود: حادثه ویژه و خاصی در سایر شهرستان های استان اصفهان به اورژانس 115 گزارش نشده است.

به گزارش ایرنا، انفجار مواد محترقه در حال ساخت در زیر زمین یک منزل مسکونی دو طبقه در خیابان اشراق- کاوه شهر اصفهان در ساعت 14 و 30 دقیقه روز گذشته و مصدومیت 6 نفر، انفجار خودروی تیبا حامل مواد محترقه در چهارراه فرایبورگ در ساعت 18 و در نتیجه مصدومیت دو جوان، پرتاب ترقه در داخل خودرویی و سوختگی راننده خودرو و نیز انفجار و سوختگی با ترقه سه جوان در بهارستان که به مرگ یکی از آن ها منجر شد، از جمله حوادث چهارشنبه آخر سال امسال در شهر اصفهان بود.

سال گذشته در حوادث چهارشنبه آخرسال شهر اصفهان 35 نفر بدلیل آتش سوزی و انفجار ترقه، مصدوم شدند.

بیشترین تعداد مصدومان سال گذشته مربوط به گروه سنی زیر پنج سال بودند .

این در حالی است که حوادث چهارشنبه سوری سال 93 در اصفهان 52 نفر مصدوم به همراه داشت که یک نفر از آنها جان باخت.

کلان شهر اصفهان دارای بیش از 2 میلیون و 243 هزار نفر جمعیت است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر