کد خبر: 17233
A

برخی از آنها از آرم و نشان ایران خودرو سوء استفاده می‌کنند که در این زمینه پرونده تشکیل شده است و به آنها رسیدگی می‌شود.

مدیرعامل امداد خودروی ایران گفت: از ۳۰ امداد خودروی غیرمجاز که از آن و نشان امداد خودرو سوء‌استفاده می‌کند شکایت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، شهرام صالحی امروز در مراسم آغاز طرح خدمات نوروزی ۱۳۹۶ گروه صنعتی ایران خودرو، اظهار کرد: امیدواریم شهروندان چه در سفرهای نوروزی و چه در سایر ایام، از تماس و استفاده از امداد خودروهای متفرقه و غیرمجاز خودرداری کنند تا دچار مشکل نشوند.

وی با بیان این‌که بخشی از خودروهای غیرمتفرقه به‌طور کلی غیرقانونی هستند، خاطر نشان کرد: برخی از آنها از آرم و نشان ایران خودرو سوء استفاده می‌کنند که در این زمینه پرونده تشکیل شده است و به آنها رسیدگی می‌شود.

مدیرعامل امداد خودروی ایران ادامه داد: حدود ۵۰ درصد این پرونده‌ها در مرحله صدور رای است که امیدواریم با ادامه این اقدامات در سال آینده شهروندان از آسیب امداد خودروهای متفرقه مصون بمانند.

وی درباره‌ی انجمن تاسیس شده در زمینه امداد خودرو، اظهار کرد: از نظر قانونی چیزی به نام انجمن امداد خودرو تعریف نشده است. - ایسنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر