کد خبر: 17771
A

پلیس اردبیل در پی مرگ جوان ۲۱ ساله زیر پل معلق مشگین شهر اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، برابر بررسی های تکمیلی پلیس اردبیل در ساعت 20 و 55 دقیقه روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر سقوط یک نفر به دره منتهی به پل معلق که منجر به فوت وی شده، بلافاصله اکیپ کلانتری به همراه کارآگاهان پلیس آگاهی در محل حاضر و مشاهده می کنند یک نفر به هویت معلوم بدلیل سقوط به دره فوت کرده است. 
 
پس از بررسی‌ها و تحقیقات میدانی، محرز می گردد 4 نفر با هویتهای معلوم به صورت غیر مجاز و بدون بلیط قصد ورود به پل معلق را داشته اند که پس از گذر از پل پیاده رو اول، به سمت محوطه دوم (محوطه پل اصلی) حرکت می کنند. 
 
از آنجایی که نگهبانان پل معلق متوجه حضور افراد غیر مجاز می شوند، از ورود آنان ممانعت می کنند، در این حین سه نفر از این افراد از محل متواری و لیکن فرد ردیف چهارم (متوفی) قصد می کند از حاشیه های کناری پل معلق استفاده و خود را به بالای پل برساند. 
 
لیکن هم به جهت تاریکی هوا و نبود دید کافی برای وی و هم به دلیل شیب تند دامنه سنگی مجاورت پل معلق، متوفی کنترل خود را از دست داده و از روی سنگها به پایین سقوط و بر اثر برخورد از ناحیه سر با اجسام سخت فوت می کند. 
 
پس از هماهنگی با مقام قضایی، افراد ردیف اول و دوم به هویتهای معلوم توسط کارآگاهان پلیس دستگیر و شخص ردیف سوم به هویت معلوم تا این لحظه متواری است. 
 
لازم به ذکر است پس از اخذ تستهای لازم از این افراد، متاسفانه وضعیت نرمال و عادی نداشتند.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر