کد خبر: 20375
A

مدیر کمیته‌ اجرایی و رفاهی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ارائه‌ توضیحی درباره‌ ترافیک و پارکینگ نمایشگاه، از پلمب یک غرفه غذایی و توبیخ کتبی پنج غرفه به دلیل تخلفات بهداشتی در چهار روز نخست نمایشگاه خبر داد.

 
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران،مدیر کمیته‌ اجرایی و رفاهی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ارائه‌ توضیحی درباره‌ ترافیک و پارکینگ نمایشگاه، از پلمب یک غرفه غذایی و توبیخ کتبی پنج غرفه به دلیل تخلفات بهداشتی در چهار روز نخست نمایشگاه خبر داد.

بر اساس خبر رسیده، حسین صفری به افزایش ترافیک اطراف نمایشگاه کتاب در روزهای پایانی هفته‌ گذشته اشاره کرد و گفت: تمهیداتی برای کاهش ترافیک اطراف نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شده و چهارهزار پارکینگ به ظرفیت نمایشگاه اضافه شده است. براین اساس، چهارهزار پارکینگ جدید در نظر گرفته شده است و بازدیدکنندگان پس از پارک خودرو خود با ون یا شاتل در زمان کوتاهی به نمایشگاه می‌رسند.

به گفته‌ وی، همچنین معاونت حمل و نقل شهرداری تهران با هماهنگی پلیس راهور، مبادی ورودی نمایشگاه کتاب را کنترل خواهند کرد و علاوه بر اینها مترو تهران، اتوبوسرانی و تاکسیرانی با حداکثر ظرفیت خود در روزهای آینده‌ نمایشگاه، خدمت‌رسانی خواهند کرد.

مدیر کمیته‌ اجرایی و رفاهی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همچنین با تاکید بر نظارت شدید بر کیفیت محصولات غذایی ارائه‌شده در نمایشگاه، از پلمب یک غرفه و توبیخ کتبی پنج غرفه به دلیل تخلفات بهداشتی در چهار روز نخست نمایشگاه خبر داد و گفت: نظارت بر غرفه‌های مواد غذایی به طور مستمر از سوی دانشگاه علوم پزشکی با هماهنگی نمایشگاه انجام می‌گیرد.

صفری درباره تسهیلات سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای دانشجویان و بازدیدکنندگان، از تخفیف ۴۰ درصدی یکی از شرکت‌های اتوبوسرانی بین شهری خبر داد و گفت: بازدیدکنندگان شهرهای دیگر می‌توانند در محل نمایشگاه با ۴۰ درصد تخفیف بلیت خریداری کنند و به شهر خود بازگردند.

او همچنین با اعلام اینکه تاکنون ۷۰۰ دانشجو در مهمانسرای در نظر گرفته‌شده اسکان داده شده‌اند، گفت: با همکاری سازمان بهشت زهرا و حرم مطهر امام خمینی (ره)، مهمانسراهایی برای اسکان تورهای دانشجویی در نظر گرفته شده است و در این مهمانسراها به مدت یک شب از دانشجویان پذیرایی می‌شود.

سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» تا ۲۳ اردیبهشت در مجموعه‌ی نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه‌ شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر