کد خبر: 21611
A
سرهنگ شیبانیان خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان فسا اعلام کرد که رئیس پلیس اداره مبارزه با مواد مخدر این شهرستان هنگام تعقیب و گریز خودرو قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید.

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران،فرمانده انتظامی شهرستان فسا اعلام کرد که رئیس پلیس اداره مبارزه با مواد مخدر این شهرستان هنگام تعقیب و گریز خودرو قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید.

 سرهنگ علی شیبانیان افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا در حالیکه با برقراری تور ایست و بازرسی در پلیس راه فسا - شیراز، اقدام به کنترل خودروهای عبوری در این مسیر کرده بودند، به یک دستگاه خودرو پژو 405 شک کردند و به راننده این وسیله نقلیه دستور ایست دادند.

وی افزود: راننده خودرو یاد شده بدون توجه به فرمان ایست و با سرعت زیاد به سمت شهرستان استهبان متواری شد و

ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بی درنگ اقدام به تعقیب خودرو متواری کردند اما در حین تعقیب و گریز، خودرو ماموران با یک دستگاه تریلر که از سمت مقابل در حال حرکت بود، برخورد کرد.رئیس‌پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا به شهادت رسید

 

شیبانیان گفت: در این سانحه سرگرد حمید قربانی رئیس پلیس اداره مبارزه با مواد مخدر شهرستان فسا به فیض شهادت نائل آمد و 2 نفر دیگر از همکاران وی مجروح و به بیمارستان انتقال داده شدند.

وی، شهادت این افسر شجاع نیروی انتظامی را به بازماندگان و همکارانش تبریک و تسلیت گفت و اظهار داشت: پیکر مطهر این شهید والا مقام فردا (چهارشنبه) طی مراسمی در زادگاهش روستای دادین بخش جره و بالاده واقع در شهرستان کازرون تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.-ایلنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر