کد خبر: 23043
A

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این دو ساله که درگیری در این منطقه ادامه دارد حدود بیست نفر کشته شده‌اند و باعث اختلال در زندگی مردم منطقه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ هدایت الله خادمی در مورد درگیری‌های شب گذشته رامهرمز گفت: متاسفانه در اثر درگیری مسلحانه شب گذشته در منطقه رامهرمز یک نفر کشته شدند و تعداد بسیاری از مردم این منطقه نیز مجروح و زخمی شدند و همچنین تعداد زیادی از مردم این روستاها نیز آواره شده‌اند و حداقل یک روستا به طور کامل تخلیه شده و مردم آواره این روستا به روستاهای اطراف پناهنده شده‌اند.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در این دو ساله که در‌گیری در این منطقه ادامه دارد حدود بیست نفر کشته شده‌اند و باعث اختلال در زندگی مردم منطقه شده است. نامه‌ای به آقای ذوالفقاری معاونت انتظامی-امنیتی وزارت کشور نوشته و از این مقام خواستار تشکیل جلسه فوری شدم و آقای ذوالفقاری هم قول دادند که جلسه فوق‌العاده تشکیل شود. و در خواست کردم که اگر منابع استان برای مقابله با مشکل کافی نیست از استان دیگری کمک گرفته شود تا مشکل حل شود.

گفتنی است پیش از این خبری در مورد تعداد کشته‌های این درگیری‌ها منتشر شد که تعداد گفته شده مربوط به دو سال اخیر بوده و خبر مربوطه اصلاح شده است.- ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر