کد خبر: 23295
A
حافظی پیشنهاد داد

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران خواستار تشکیل کمیته ای در شورای شهر برای بررسی امنیت خط 7 متروی تهران شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، رحمت الله حافظی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران ضمن تشکر از نیروهای فنی و سایر دست اندرکاران بابت راه اندازی خط 7 متروی تهران، اظهار کرد: بر اساس گزارش های غیررسمی نگرانی هایی از افتتاح این خط وجود دارد که باید مرتفع شود.

وی با بیان اینکه تعداد واگن های این خط 10 درصد استانداردهای موجود است، گفت: در مسیر 22 کیلومتری از خط 7 متروی تهران سیستم هواکش و راه های خروج و فرار فراخور نیاز وجود ندارد و با توجه به اینکه در مقطعی فاصله یک ایستگاه تا ایستگاه بعدی 6 کیلومتر است جای نگرانی وجود دارد.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران پیشنهاد کرد تا برای رفع این نگرانی و حصول اطمینان از امنیت شهروندان، کمیته ای سه نفره متشکل از اعضای کمیسیون حمل و نقل، سلامت و نظارت شورا برای بررسی این موضوع تشکیل شود و پس از بازدید از این خط گزارشی را در این باره تهیه و به شورا ارائه کند.- ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر