کد خبر: 23504
A

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: هشت شهرستان خوزستان تا اواسط هفته آینده همچنان با دمای 50 درجه بالای صفر دست و پنجه نرم می کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ کوروش بهادری روز پنجشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: انتظار می رود امروز شاهد کاهش نیم درجه ای دمای هوا در برخی مناطق خوزستان باشیم اما به طور کلی وضعیت دمای هوا به همین منوال تا روز چهارشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت. 
وی افزود: در روزهای گذشته برخی شهرستان های خوزستان هوا داغی را در امسال تجربه کردند به نحوی که در اهواز، امیدیه، رامهرمز، آبادان، بندرماهشهر، هندیجان، آغاجاری و دزفول دمای 50 درجه سانیتیگراد به ثبت رسید.
مدیرکل هواشناسی خوزستان ادامه داد: بهبهان، بستان از توابع دشت آزدگان، شوشتر، و شوش نیز دمای 49 درجه را تجربه کردند و دمای بقیه شهرستان های خوزستان حدود 47 درجه سانتیگراد بود. شهر ایذه نیز با دمای 22 درجه سانتیگراد خنک ترین نقطه خوزستان در روزهای اخیر بود.
بهادری افزود: وزش باد قابل ملاحظه در روز پنجشنبه در برخی شهرها مثل بستان و آبادان شاهد هستیم که احتمالا کاهش موقتی دید تا شعاع 2 تا 3سه یلومتر را در پی داشته باشد. کانون این بادها داخلی است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر