کد خبر: 25679
A

رئیس مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی از حمله یک‌قلاده خرس به مرد سالمندی که مشغول امور زراعی در روستایی از توابع شهر معلم کلایه بود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران؛ پیمان نامدار رئیس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی، اظهار کرد: عصر روز گذشته با تماس‌های مکرر مردم با سامانه فوریت‌های پزشکی معلم کلایه، گزارشی مبنی بر حمله یک قلاده خرس به مرد سالمند روستایی اعلام شد.
 
وی افزود: بلافاصله پس از اعلام تکنسین‌های اورژانس از پایگاه معلم کلایه به محل حادثه اعزام شدند و با سرعت مسیر ۳۶ کیلومتری صعب العبور و کوهستانی را طی کردند.
 
نامدار خاطر نشان کرد: پس از بررسی مشخص شد این مرد ۸۴ ساله روستایی که مشغول انجام امورات زراعی در باغ خود بود مورد حمله ی خرس قرار گرفته است. 
 
وی ادامه داد: حمله خرس موجب آسیب دیدن دست، پا و شکم مرد شد، این کشاورز سالمند که به علت خونریزی شدید دچار شوک شده بود به یاری اهالی روستا جان سالم به در برد.
 
رئیس مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی در پایان‌گفت: تکنسین‌های اورژانس به سرعت درمان اولیه در محل را آغاز کردند و پس از هوشیاری مصدوم برای درمان تکمیلی و مراقبت های ویژه به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر