کد خبر: 26119
A

پدر ملیکا جزئیات ربوده شدن کودک خردسالش که اول مرداد ماه سال جاری از سوی فردی ناشناس ربوده شد را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران؛ محمد علی‌احمدی در گفت و گو با  ایلنا، در تشریح جزئیات این حادثه گفت: ساعت 2 بعداز ظهر روز یکشنبه اول مرداد ماه، دخترم ملیکا در حالی که همراه خواهرش در کوچه مشغول بازی بود توسط فردی ناشناس که سوار بر یک خودروی پراید سفید رنگ بود، ربوده شد.

وی افزود: به گفته دیگر دخترم "متینه" که شاهد این حادثه بود فرد ناشناس پس از متوقف کردن خودرو مقابل منزل ملیکا را وارد خودرو کرده و بلافاصله از محل متواری شده است.

 این کارگر شهرداری که صاحب چهار فرزند است، ادامه داد: بلافاصله پس از این اتفاق پلیس را در جریان این آدم ربایی قرار دادیم و ماموران نیروهای انتظامی با حضور در محل حاضر شدند و پیگیری‌های لازم را انجام دادند ولی تاکنون با گذشت 9 روز هنوز هیچ خبری از فرزندم در دست نیست.

 علی احمدی که بابت این حادثه به شدت متاثر بود و می گریست با بیان اینکه از لحظه وقوع این حادثه آرام و قرار نداریم و مادر ملیکا بشدت بیتابی می‌کند، اظهار داشت: با توجه به اینکه ملیکا یک کودک شیرخواره است و سن کمی دارد امیدواریم شرایطی فراهم شود تا زمینه بازگشت ملیکا به آغوش خانواده فراهم و فرد رباینده متوجه اشتباه خود شده و ما را از نگرانی رهایی بخشد.

 وی در پایان تصریح کرد: من یک کارگر ساده شهرداری هستم و تاکنون هیچ خصومتی با کسی نداشته ام که مستوجب چنین اتفاقی باشم و امیدوارم این ماجرا ختم به خیر شود و هر چه زودتر بتوانم بار دیگر فرزندم را در آغوش بگیرم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر