کد خبر: 28141
A

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران بر عزم جدی در ابهام زدایی از قراردادها، مناقصه ها و مزایده ها در شهرداری تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، سمیع اله حسینی مکارم امروز در مراسم تودیع و معارفه معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به اینکه خوشبختانه نیروهای با سابقه و خوش نامی در معاونت مالی  شهرداری تهران مشغول به کارهستند، گفت: امیدوارم با کمک این عزیزان بتوانیم عملکرد مالی مدیریت شهری را به صورت شفاف به شهروندان ارایه دهیم.

وی با اشاره به اینکه به شهروندان پایتخت قول خواهیم داد که در برخورد با مفاسد احتمالی و تخلفات مالی تمام تلاش خود را بکار گیریم، افزود: هیچ خط قرمزی در برخورد با متخلفان در شهرداری تهران وجود ندارد.

مکارم افزود: افزایش درآمدهای پایدار را در اولویت برنامه های خود خواهیم داشت.

حسینی مکارم اضافه کرد: در حوزه اقتصاد شهری نگاه اصلی خود را باید بر اصول زیست شهری متمرکز کنیم و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

براساس گزارش شهرنوشت، در ابتدای این نشست گودرزی معاون سابق مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با ارائه گزارش کاملی از وضعیت موجود در حوزه مالی و اقتصادی شهرداری گفت: در سالیان گدشته قدم های مثبت بسیار زیادی برداشته شده و ساختار مناسبی برای شهرداری تهران در این حوزه فراهم شده است. امیدواریم با آمدن نیروهای تازه نفس در این حوزه شاهد خدمت رسانی روز افزون به شهروندان باشیم.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر