کد خبر: 30997
A

یک عضو فراکسیون امید مجلس گفت: برگزاری مراسم اربعین نماد همبستگی، وحدت و انسجام مسلمانان است و اگر چنین اموراتی به مردم واگذار شود به بهترین نحو آن را انجام می دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، احمد بیگدلی با تاکید بر اینکه «فرهنگ کربلا و هدف قیام امام حسین (ع) در عاشورا در بین تمامی مسلمانان و ایرانیان جایگاه خاصی دارد» گفت: مراسم راهپیمایی اربعین حسینی نماد همبستگی مسلمانان بالاخص شیعیان جهان است که از طریق راهپیمایی، وحدت و انسجام را به جهانیان نشان می دهند.

این نماینده مجلس افزود: در هر جایی که انجام امور را به مردم واگذار کرده‌ایم و مردم مجریان آن بوده‌اند شاهد چنین حرکاتی بوده‌ایم و به بهترین نحو و با شور و شوق و انسجام انجام پذیرفته است.

این عضو فراکسیون امید مجلس افزود: اگر ما مسئولان در کنار مردم بتوانیم اتحاد و انسجام ایرانیان را ثابت کنیم پیام امام حسین و یارانش را هم ثابت کرده ایم.

نماینده مردم خدابنده در مجلس در ادامه بیان کرد: حضور مسئولان در چنین مراسم‌هایی اگر به خاطر منافع خودشان و نه مسائل سیاسی و حزبی باشد، همان هدف پاکی خواهد بود که مقدس است و نشان دهنده حضور مسئولان در کنار مردم و با مردم است و اگر غیر از این باشد که امیدواریم هدفی غیر از این نداشته باشند.


منبع: ایسنا

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر