کد خبر: 34520
A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام تفکر و روحیه بسیجی را عامل اصلی شکست شجره خبیث داعش در سرزمین های اسلامی ذکر کرد و گفت: فروپاشی داعش تجلی توان وکارامدی فرهنگ بسیجی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، حسین کلانتری روز یکشنبه در نشست کمیسیون دانشجویی استان ایلام اظهار کرد: تفکر بسیجی دلیل اصلی شکست داعش و جبهه تکفیری در کشورهای سوریه و عراق شد و مانع از نفوذ این گروه جنایتکار به داخل ایران اسلامی شده است.
وی افزود: امروزه تفکر بسیجی به عنوان یک ایدئولوژی با هدف عمق بخشی به دفاع و مقاومت به یک فرهنگ پایدار تبدیل شده و الگوی بسیاری از کشورهای آزادی‌ خواه جهان شده است.
کلانتری ایستادگی بسیجیان شجاع و شهدای مدافع حرم در برابر اقدامات وحشیانه تروریست‌های تکفیری را افتخار آفرین دانست و یادآور شد: متالثر از فرهنگ بسیج این دلاوران هزاران کیلومتر آن‌ طرف مرزها در مقابل داعش ایستادند تا دشمنان نتوانند امنیت کشور را به خطر بیندازند.
کلانتری با بیان اینکه دشمن با ایجاد تفرقه و راهبردهای جدید به‌ دنبال ضربه زدن به کشور است، تاکید کرد: با تدابیر رهبر معظم انقلاب و هشیاری ملت، همه افکار شوم دشمنان در طول زمان‌های مختلف خنثی و ناکام مانده است.
معاون استاندار ایلام با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در خصوص بسیج افزود: معظم له فرمودند بسیج مظهر عظمت ملت و نیروی کارآمد درونی کشور است، در هیچ کجای دنیا نیرویی مانند بسیج ما وجود ندارد.
29 آبان تا پنجم آذر ماه همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به دستور امام خمینی (ره) در سال 1358 به عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر