کد خبر: 34582
A

یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس، بسیج را حافظ ارزشهای اسلام و انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اگر امروز بسیج الگویی برای جهان اسلام شده و به عنوان نیرویی مخلص ماندگار است دلیل آن خدایی بودن نیت وعمل بسیجیان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، سردار محمد طالبی روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت سالروز تشکیل بسیج در پاوه افزود: بسیجی نباید دنبال امتیاز گرفتن و یا پست و مقام باشد چون در این صورت آن قداست و صداقت و اخلاصش خدشه دار خواهد شد.
وی بسیجی بودن را وظیفه و رسالتی بسیار سنگین دانست و گفت: سلاح بسیجی ایمان وعقیده و باور او است نه تجهیزات نظامی و همین ایمان وعقیده است که بسیجی را به درجه ای رسانده است که بنیانگذار جمهوری اسلامی افتخار خود را بسیجی بودن می داند.
وی تواضع و فروتنی، صداقت و شجاعت و رشادت و فداکاری را از ویژگی های بسیجیان عنوان کرد و افزود: بسیجی تا این خصوصیات و ویژگی ها را دارد بزرگ است.
این فرمانده دوران دفاع مقدس با تأکید بر جوانگرایی در بسیج گفت: باید نیروهای بسیج همواره سرحال و تازه نفس باشند و این جوانگرایی بسیار مهم و حائز اهمیت است.
وی با اشاره به رشادت و فداکاری مردم شهرستان پاوه در پاسداری از ارزشهای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: پاوه همیشه افتخار نظام بوده، هست و خواهد بود.
در ابتدای این مراسم فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه با تبریک ماه میلاد پیامبر رحمت (ص) و تسلیت شهادت امام حسن عسکری (ع) و جان باختگان زلزله اخیر استان، بسیج را مایه افتخار و مباهات جهان اسلام دانست.
سرهنگ سعید بهشتی راد با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی در جهان اسلام طنین انداز شده است، افزود: ثمره و نتیجه این شجره طیبه گسترش و صدور انقلاب اسلامی در جهان اسلام است.
وی افزود: امروز حشد السعبی در عراق، انصارالله در یمن و حزب الله در لبنان امان داعش و تروریستهای زائیده امریکا و رژیم صهیونیستی را بریده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاوه افزود: نقش بسیج مختص به یک جبهه نیست بلکه بسیج در تمام بخشهای فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و سازندگی حضوری فعال دارد.
شهرستان پاوه با بیش از 61 هزار نفر در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر