کد خبر: 34855
A

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یکهزار سرباز وظیفه در اصفهان در دوره های فنی و حرفه ای شرکت کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان روز سه شنبه به نقل از احمدرضا منتظری افزود: این مرکز از ابتدای سال تاکنون یکهزار و 460 نفر ساعت دوره آموزش مهارتی برای سربازان وظیفه در استان برگزار کرده است.
وی که در نشست با فرماندهان مرکز آموزش علمی و تخصصی شهید بهشتی ناجا سخن می گفت، گفت: کمک به تأمین تجهیزات و اجرای دوره های آموزشی و پروژه های پژوهشی در امر مهارت آموزی سربازان وظیفه، ارتقاء بهره وری دوره خدمت، استفاده از ظرفیت های نیروهای مسلح، استفاده بهینه از اوقات فراغت آنان و فراهم کردن فرصت های شغلی از طریق آموزش در محیط کار واقعی، همواره مورد تأکید ما بوده است.
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان، ارائه آموزش های مهارت محور به سربازان وظیفه را گامی مؤثر در ایجاد زمینه های کسب و کار عنوان کرد و افزود: به منظور توانمند سازی سربازان در دوره خدمت و کسب شرایط اشتغال و کاهش دغدغه آنان برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش های مهارتی با همکاری فرماندهان پادگان های شهرستان اصفهان بصورت گسترده در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش ایرنا، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان دارای 45 مرکز فعال در رشته های ویژه آقایان، بانوان و دومنظوره است.
این اداره کل در شاخه هایی نظیر صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر فعالیت می کند.
یکی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان، مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک (شهید رجایی) است که از سال 1349 در 20 رشته آموزشی مشغول فعالیت است.
این مرکز در زمینی به مساحت 68 هزار مترمربع و با زیربنای11هزار مترمربع آموزش های فنی وحرفه ای را به علاقمندان ارائه می دهد.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر