کد خبر: 35560
A

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: رضایت رهبر معظم انقلاب از کارنامه نیروی دریایی ارتش افتخاری بزرگ است و این نیرو مسیری را سپری کرده که معظم له از آن رضایت دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، امیر دریادار حبیب الله سیاری روز شنبه در مراسم معرفی و تودیع فرماندهان قرارگاه مقدم ناوگان جنوب و منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش افزود: رضایت رهبر فرزانه انقلاب از نیروی دریایی که امروز همه نگاه ها به سمت آن است، به عنوان یک سرمایه مادی و معنوی بزرگ برای همه نیروهای فعال در نیروی دریایی است.
وی به قدرت انکارناپذیر نیروی دریایی ارتش در سراسر آب های آزاد اشاره و خاطر نشان کرد: قدرت و توان دریایی ایران به واسطه تلاش کارکنان نیروی دریایی ارتش در جای جای ایران اسلامی و در پهنه آب های آزاد رقم خورده است.
معاون هماهنگ کننده ارتش اظهار کرد: دشمن بدنبال آن است تا بتواند در بین نیروهای نظام شکاف ایجاد کند اما بدانید تا زمانی که همه در خط رهبری باشیم، موفق خواهیم بود و کشور در سایه همدلی و وحدت از تمامی گزندها به دور است.
دریادار سیاری یاد آورشد: همه باید در مسیری گام برداریم که شهدای هفتم آذر نیروی دریایی گام برداشتند و ضمن قدردانی از شهدا باید همچنان به حماسه آفرینی ادامه دهیم.
در این مراسم امیر دریادار افشین تاشک به عنوان فرمانده قرارگاه مقدم نیروی دریایی ارتش- ناوگان جنوب و ناخدا یکم مجتبی محمدی به عنوان فرمانده منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش معرفی شد و از خدمات امیر دریادار ابراهیم اشکان فرمانده سابق قرارگاه مقدم نداجا - ناوگان جنوب و هم چنین از امیر دریادار دوم حسین آزاد فرمانده سابق منطقه یکم امامت نداجا قدردانی شد.
کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر