کد خبر: 40819
A

مسابقه تلویزیونی لیگ لاغری با نام "بهترشو"به زودی از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، "بهتر شو" به تهیه کنندگی مولود فکور یکتا و با طرحی از دکتر شهرام مصباح کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیماست که از ۲۰ فروردین سال آینده، به طور زنده پخش خواهد شد.

قرار است فصل اول این برنامه در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای و به صورت پخش چهار شب در هفته (شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه) بین دو بخش خبری ساعت ۱۹ و ۲۱ پخش شود.

موضوع اصلی برنامه کاهش وزن است و هدف آن تغییر سبک زندگی افراد درکنار افزایش سطح آگاهی آن‌ها درباره چاقی یا اضافه وزن و بیماری‌های مرتبط است.

برای رسیدن به این هدف عالی و جذب بیشتر بینندگان، دراین مسابقه، افراد مشهوری از جمله بازیگران سینما و تلویزیون، خوانندگان، ورزشکاران و... به صورت گروهی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

بدین منظور در هر قسمت به بررسی روش زندگی یکی از این افراد مشهور مانند نوع غذا خوردن، میزان فعالیت، نحوه خرید کردن وی و... مرور می‌شود.

همچنین این برنامه با دعوت از کارشناسان خبره در زمینه‌های تغذیه، روانشناسی، ورزش، سبک زندگی و پزشکان متخصص، در نظر دارد به دو مقوله علمی و سرگرمی برنامه به صورت هم زمان بپردازد.

از آنجا که چاقی و اضافه وزن مشکل بیش از 50 درصد افراد جامعه است، مسابقه "بهتر شو" اپلیکیشنی طراحی کرده است که مخاطبان برنامه با نصب آن بر روی تلفن همراه خود، می‌توانند در مسابقه بزرگ لیگ لاغری بهترشو به صورت انفرادی، خانوادگی و یا حتی با همکاران خود شرکت کنند و از جوایز متعدد آن بهره مند شوند.

این برنامه همچنین با راه اندازی پویشی به نام"پویش دومیلیون کیلوگرم" قصد دارد در طی مدت شش ماه با همکاری بینندگان، این وزن از افراد کشور را کم کند تا به هدف اصلی سلامت جامعه نزدیک‌تر شود.

نیما رئیسی مجری و دکتر شهرام مصباح کارشناس ثابت مسابقه بهتر شو هستند. در اولین برنامه هم "سید مهرداد ضیایی" بازیگر و "محراب فاطمی" قهرمان پرورش اندام و قوی‌ترین مرد ایران میهمان خواهند بود./ایلنا

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر