کد خبر: 42624
A

اولویت اول من در شهرداری تدوین برنامه سوم است، هر اتفاقی که به این فرایند مهم آسیب بزند از جمله کاندیداتوری من به عنوان شهردار از آن پرهیز می‌کنم.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا در شهرداری تهران در واکنش به مطرح شدن نامش در میان کاندیدهای شهرداری تهران گفت: تمایلی برای کاندیداتوری شهرداری ندارم.

به گزارش دیده بان ایران، حجت الله میرزایی، معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا در شهرداری تهران در واکنش به مطرح شدن نامش در میان 28 کاندیدهای شهرداری تهران گفت: اولویت اول من در شهرداری تدوین برنامه سوم است، هر اتفاقی که به این فرایند مهم آسیب بزند از جمله کاندیداتوری من به عنوان شهردار از آن پرهیز می‌کنم.

وی ادامه داد: من شخصا هیچ تمایلی به کاندیداتوری شهرداری ندارم، چرا که کار مهم ما فعلا تدوین برنامه سوم شهرداری تهران است. این کار را از هر کار دیگری ضروری‌تر می‌دانم.

میرزایی با بیان اینکه بر اساس مأموریت که شورا به شهرداری واگذار کرده است، عمل می‌کنیم، ادامه داد: تدوین برنامه علمی منطبق بر واقعیت امکان پذیر و قابل قبول اولویت ما در شهرداری است.

معاون شهردار در واکنش به این سوال که آیا اعضای شورای شهر موضوع را با او مطرح کرده بودند و آیا می‌دانسته اسمش به عنوان کاندید مطرح خواهد شد یا خیر، گفت: با من در میان نگذاشته بودند و مطرح شدن اسم من نظر لطف اعضای شورای بوده است.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر