کد خبر: 43268
A

خواستگار کینه جو وقتی با جواب منفی خانواده عروس رو‌به‌رو شد در اقدامی هولناک گوش‌های برادر عروس را برید. این حادثه روز شنبه در یکی از محله‌های شهر قم اتفاق افتاد.

به گزارش دیده بان ایران، رهگذرانی که از کنار بوستان قلعه کامکار عبور می‌کردند با مشاهده پیکر نیمه جان و خونین پسر بچه 12 ساله‌ای که گوش‌هایش بریده شده بود بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و موضوع را به پلیس خبر دادند.

دقایقی بعد مأموران در محل حاضر شده و تحقیق از پسر بچه آغاز شد. وی در حالی که به سختی حرف می‌زد و بشدت ترسیده بود به مأموران گفت که این حادثه هولناک از سوی مرد جوانی که خواستگار خواهرش بوده رخ داده است.

سرهنگ هادی دیدور فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: نخستین بررسی‌ها از خانواده شاکی مشخص کرد که این متهم بارها به خواستگاری دختر مورد علاقه‌اش رفته بود اما بنا به دلایلی از سوی خانواده عروس با جواب منفی روبه‌رو‌می‌شد. وی وقتی شنید که دختر جوان به عقد مرد دیگری در آمده است برای انتقامجویی برادر این دختر را ربود.

وی در ادامه افزود: با اعلام این ماجرا به پلیس و شکایت خانواده پسر 12 ساله، اطلاعاتی در اختیار کارآگاهان قرار گرفت و بلافاصله ردیابی‌ها برای دستگیری متهم آغاز شد. مأموران نیز درعملیاتی غافلگیرانه موفق شدند متهم را در کمتر از دو ساعت دستگیر کنند.

وی در بازجویی‌ها به جرم خود اعتراف کرد و برای تحقیقات بیشتر در اختیار بازپرس دادسرا قرار گرفت.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا متهم در حالت طبیعی بوده یا مواد مخدر و توهم زا مصرف کرده بود، تصریح کرد: متهم در سلامت کامل دست به چنین اقدامی زده است و هیچ گونه مواد مخدر یا توهم زا مصرف نکرده بود.

این مقام انتظامی در پایان گفت: در حال حاضر پسر 12 ساله برای انجام اقدامات درمانی در بیمارستان بسر می‌برد./.ایران

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر