کد خبر: 43390
A

بدینوسیله اعلام می‌شود هیچ کنسرسیوم یا شرکتی با محوریت شرکت گسترش الکترونیک مبین لایران نسبت به خرید یا مالکیت پیام‌رسان‌ آی‌گپ اقدام نکرده و اخبار منتشرشده دراین‌باره نتیجه رایزنی‌های شایعات خبری پیرامون این حوزه بوده که این مطالب در گذشته نیز بیان شده بود و از سوی آی‌گپ کذب اعلام می‌شود.

در پی چاپ گزارشی با تیتر «چه کسانی سهام‌دار پیام‌رسان‌های داخلی هستند» در شماره روز گذشته «شرق»، مدیر پیام‌رسان «آی‌گپ» و روابط‌عمومی بانک پاسارگاد جوابیه‌های جداگانه‌ای ارسال کردند.

به گزارش دیده بان ایران؛ «شرق» در ادامه نوشت: محمدرضا کاظمی، مدیر «پیام‌رسان» آی‌گپ، در جوابیه خود برای روزنامه شرق نوشته: «در خصوص خبر مندرج‌شده در آن روزنامه محترم (صفحه نخست و صفحه سوم) تحت عنوان «چه کسانی سهام‌دار پیام‌رسان‌های داخلی هستند»، در مورخ ۱۸ اردیبهشت ۹۷ بدینوسیله اعلام می‌شود هیچ کنسرسیوم یا شرکتی با محوریت شرکت گسترش الکترونیک مبین لایران نسبت به خرید یا مالکیت پیام‌رسان‌ آی‌گپ اقدام نکرده و اخبار منتشرشده دراین‌باره نتیجه رایزنی‌های شایعات خبری پیرامون این حوزه بوده که این مطالب در گذشته نیز بیان شده بود و از سوی آی‌گپ کذب اعلام می‌شود. انتظار می‌رود بر اساس ماده ۲۳ قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها تکذیبیه این خبر در همان ابعاد و تیتر در صفحه نخست و سوم با توضیحات کامل منتشر و موارد ذکرشده منعکس شود».

خسرو رفیعی، از روابط‌عمومی بانک پاسارگاد نیز در جوابیه خود برای گزارش مورخ ۱۸ اردیبهشت ۹۷ نوشته «همان‌گونه که مطلع هستید بانک پاسارگاد پیش از این نیز همکاری با پیام‌رسان «آی‌گپ» را تکذیب کرده و این بانک هیچ‌گونه سهامی در آی‌گپ ندارد. «خواهشمند است به نحو مقتضی اصلاح لازم صورت گیرد».

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر