کد خبر: 43564
A

معتقدم باید بانوان به ویژه بانوانی که افتخارآفرینی برای کشور دارند، در رسانه ملی حضور جدی داشته باشند و مسابقات آنها نیز در این رسانه پخش شود.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: مسابقات بانوان ورزشکار ایرانی نیز باید مانند دیگر مسابقات از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شود.

به گزارش دیده بان ایران، مسابقه فینال رقابت های قهرمانی آسیایی تایلند میان تیم فوتسال بانوان ایران و تیم ژاپن از صدا و سیما به صورت زنده پخش نشد که این موضوع مورد انتقاد بسیاری از ورزشکاران و مسئولان اجرایی کشور و حتی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

** با رئیس صدا و سیما به دنبال راهکار برای پخش مسابقات زنان هستیم

معصومه ابتکار روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا به همین منظور افزود: با رئیس سازمان صدا و سیما برای این موضوع صحبت کردم و تقاضا داشتم واقعا اگر می توانند راهکارهایی پیدا کنند تا مسابقات بانوان را در رسانه ملی پخش کنند.

وی گفت: معتقدم باید بانوان به ویژه بانوانی که افتخارآفرینی برای کشور دارند، در رسانه ملی حضور جدی داشته باشند و مسابقات آنها نیز در این رسانه پخش شود.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری بیست و دوم اردیبهشت به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال دختران ایران در مسابقات آسیایی طی پیامی اعلام کرد: قهرمانی تیم فوتسال دختران در آسیا و تیم کاراته را هم تبریک می گویم و باید گفت این موضوع نشان دهنده همت زن ایرانی است و این همت و تلاش ها سبب پیشرفت و تحولات زیادی در جامعه می شود.

تیم فوتسال بانوان جمهوری اسلامی ایران با پیروزی خیره کننده پنج بر 2 در مقابل ژاپن در فینال رقابت های قهرمانی آسیایی تایلند، عنوان افتخار آمیز ملکه های فوتسال این قاره را از آن خود کرد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر