کد خبر: 46257
A

با همه این احوال رییس سازمان اورژانس کشور، همچنان مدیریت بیمارستان خاتم الانبیا وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران را نیز بر عهده دارد و گویا عضو هیات علمی مرکز علمی کاربردی خاتم الانبیا هم هست

سکاندار چند شغله سازمان اورژانس کشور، با اینکه چند شغل خود را از دست داده ولی همچنان مسئولیت های متعددی را برعهده دارد.

به گزارش  پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران  در خبرها آمده است که پیرحسین کولیوند از سمت معاونت مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر برکنار شده و یا استعفا داده ولی گویا چندی قبل تر هم، عضویت وی در هیات مدیره بیمارستان نورافشار لغو شده است.

با همه این احوال رییس سازمان اورژانس کشور، همچنان مدیریت بیمارستان خاتم الانبیا وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران را نیز بر عهده دارد و گویا عضو هیات علمی مرکز علمی کاربردی خاتم الانبیا هم هست. همه این موارد بر خلاف قانون تصدی بیش از یک شغل و قانون منع دریافت بیش از یک صندوق است و از این بابت وی مرتکب تخلف می شود.

 

وقتی رییس سازمان اورژانس کشور اضافه شغل هم دارد!/ یک رییس برای چند پست اورژانسی!

 

پیرحسین کولیوند دارای مدرک تحصیلی دکتری رفتار سازمانی از دانشگاه آزاداسلامی فیروزکوه است و مشخص نیست با این تحصیلات در رشته هایی کاملا غیر مرتبط به پزشکی چطور هم اکنون ریاست یک سازمان تخصصی به نام اورژانس کشور و مدیریت بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا را برعهده دارد.

گویا در کنار این مشاغل قرار است وی بعنوان بازرس نیز به سرزمین وحی اعزام شود که در این صورت معلوم نیست فردی که سکاندار یک سازمان اورژانسی و حیاتی در وزارت بهداشت است، چطور می تواند به عنوان بازرس و یا هر عنوان دیگر زمان قابل توجهی از سال را در یک ماموریت خارج از کشور و خارج از حوزه سازمانی خویش بگذراند و آیا برای هریک از این مناصب افراد شایسته تری با تخصص های مرتبط در کشور وجود ندارد؟ و یا همچنان آقای کولیوند باید اضافه شغل را هم تحمل کند؟

ناگفته نماند، مدیریت بیمارستان مهمی همچون خاتم الانبیا شایعه استفاده از امکانات بیمارستان برای خدمات دهی به مسئولان را برای دوام تصدی شغل های مهم تقویت می کند که امید است اینگونه نباشد.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر