کد خبر: 46447
A

بازپرس جنایی تهران با درخواست بررسی چاقوهایی که از دو متهم به قتل شرور معروف تهران در زندان به دست آمده از اداره تشخیص هویت و پزشکی قانونی خواست تا مشخص کنند قتل با کدام چاقو رخ داده است.ظهر دوشنبه 11 تیر وحید مرادی یکی از اشرار معروف تهران در زندان رجایی شهر به دست سه زندانی دیگر به قتل رسید. بلافاصله متهمان دستگیر و برای تحقیق به اداره آگاهی منتقل شدند. بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران همچنین دستور بررسی اثر انگشت و آثار خون روی چاقوهای کشف شده از متهمان را صادر کرد. بعد از تکمیل تحقیقات از سوی متخصصان تشخیص هویت به دستور بازپرس جنایی چاقوها در اختیار متخصصان پزشکی قانونی قرار خواهد گرفت تا معلوم شود با کدام چاقو ضربه زده شده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ بازپرس جنایی تهران با درخواست بررسی چاقوهایی که از دو متهم به قتل شرور معروف تهران در زندان به دست آمده از اداره تشخیص هویت و پزشکی قانونی خواست تا مشخص کنند قتل با کدام چاقو رخ داده است.ظهر دوشنبه 11 تیر وحید مرادی یکی از اشرار معروف تهران در زندان رجایی شهر به دست سه زندانی دیگر به قتل رسید. بلافاصله متهمان دستگیر و برای تحقیق به اداره آگاهی منتقل شدند.

بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران همچنین دستور بررسی اثر انگشت و آثار خون روی چاقوهای کشف شده از متهمان را صادر کرد. بعد از تکمیل تحقیقات از سوی متخصصان تشخیص هویت به دستور بازپرس جنایی چاقوها در اختیار متخصصان پزشکی قانونی قرار خواهد گرفت تا معلوم شود با کدام چاقو ضربه زده شده است.

همچنین بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی موضوع و انجام تحقیقات، دستور دریافت فیلم درگیری متهمان با مقتول از سازمان زندان‌ها را صادر کرد تا توسط کارآگاهان جنایی مورد بازبینی قرار گیرد و عامل اصلی مرگ شرور سابقه دار پایتخت شناسایی شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر