کد خبر: 48349
A

ردیابی‌های پلیسی برای شناسایی و دستگیری شاگرد مغازه پتو فروشی که در یک درگیری خونین پسر جوانی را به قتل رسانده بود از سوی پلیس آگاهی ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی دیده بان ایران ؛ این حادثه بعدازظهر 12 دی سال 96 در یک مغازه پتوفروشی در بازار سید اسماعیل تهران رخ داد.چند روز قبل پدر مقتول در تماس با  روزنامه ها جزئیات بیشتری از این پرونده را فاش کرد.

وی در این باره گفت: پسرم فروشنده وسایل رایانه‌ای بود، سال 95 یک ویلا در شمال کشور از فردی به نام کمال خرید. کمال صاحب مغازه پتو فروشی بود. پسرم مقداری از پول ویلا را پرداخت کرده و بقیه را هم چک داده بود.

علاوه‌ بر این حدود 35 میلیون تومان هم خرج بازسازی و تعمیرات داخل ویلا کرده بود. تا اینکه چندی قبل که به ویلا رفتیم در کمال ناباوری برادر کمال را در آنجا دیدیم و متوجه شدیم این ویلا متعلق به پدر کمال بوده و او بی‌خبر از آنها ویلا را به پسرم فروخته است.

بنابراین پسرم که حوصله دردسر نداشت به کمال گفت پول و چک‌هایش را پس بدهد و معامله فسخ شود، اما کمال حاضر به این کار نشد و گفت در قبال دادن چک‌ها مبلغی را به‌عنوان سود پول می‌خواهد وگرنه چک‌ها را پس نمی‌دهد. حتی چندین بار نیز شاگردش به نام حمیدرضا را به‌عنوان «شرخر» به سراغ پسرم فرستاد تا او را تهدید کند و به زور پول بگیرد.

این مرد میانسال در ادامه گفت: درگیری‌ها بین پسرم و کمال ادامه داشت تا اینکه روز حادثه پسرم به مغازه رفت تا با کمال حرف بزند اما حمیدرضا – شاگرد مغازه- به طرفداری از صاحبکارش با پسرم درگیر شد و با چاقو او را زد.

 این در حالی است که کمال در صحنه قتل حضور داشت اما خودش را کنار کشید. حتی حاضر نشد این دو جوان را از هم جدا کند. او وقتی دید حمیدرضا پسرم را با چاقو زد سوئیچ موتورش را به او داد تا فرار کند. الان 7 ماه از این ماجرا گذشته و هنوز متهم دستگیر نشده است.

پدر مقتول که از داغ مرگ پسر 30 ساله‌اش دلشکسته و از پیگیری‌های بی‌نتیجه پرونده خسته شده است در ادامه گفت: بازپرس پرونده و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در حال رسیدگی به پرونده هستند.

به احتمال زیاد خانواده این متهم از مخفیگاهش خبر دارند اما نمی‌خواهند او را لو دهند نمی‌دانم چرا بازپرس پرونده، خانواده او را تحت فشار نمی‌گذارد که جای پسرشان را لو دهند. یا چرا صاحب مغازه را که عامل اصلی این درگیری و جنایت بود و باعث فراری دادن متهم شد مجازات نمی‌کنند.

این مرد حتی تا مدت‌ها فیلم دوربین مداربسته مغازه را که صحنه‌های درگیری و قتل در آن ثبت شده بود در اختیار پلیس قرار نمی‌داد البته از وقتی سرهنگ گودرزی به‌عنوان رئیس جدید اداره دهم پلیس آگاهی منصوب شد پیشرفت بهتری در پرونده شاهد هستیم. امیدوارم بزودی قاتل پسرم دستگیر شود.

 

کانال رسمی دیدبان ایران در تلگرام

اخبار مرتبط

ارسال نظر